امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:10:14

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142512 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 10:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هادی غفاری: وقتی خبر فوت آقای هاشمی را شنیدم خیلی مرد بودم یا کم غیرت داشتم که سکته نکردم

مازندمجلس: عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام می‌گوید: خبر فوت آقای هاشمی را که شنیدم خیلی مرد بودم یا خیلی کم غیرت داشتم که سکته نکردم.
مازندمجلس:

هادی غفاری با اشاره بهخاطرات خود با آیت الله هاشمی گفت: در دوره جبهه و جنگ در بسیاری از عملیاتی کهبودم ایشان هم در خط مقدم حضور داشت و به عنوان فرمانده کل قوا نقشه عملیات را بادقت دنبال می کرد.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی، مسائل بالا وپایین مخصوصا دوره اول زیاد بود. خط امامی ها مشخصا کسانی که به زلالی امام اعتقادداشتند بسیار با آقای هاشمی نزدیک بودند.

این فعال اصلاح طلب یادآور شد: ایامی که ترور شخصیتها بالا گرفت جلسات بسته و خصوصی دوستان خط امامی در پارلمان انجام نمی شد چوناحتمال آنکه شبانه خطری متوجه ما شود وجود داشت بنابراین جلسات را در خانه های خودبرگزار می کردیم. خیلی وقت ها جلسات در خانه من بود و آقای هاشمی تشریف می آوردند.یک شب آقای هاشمی گفت زودتر برویم. پرسیدم چرا آقای هاشمی می خواهد زود برود،گفتند ایشان شب ها اهل تهجد است و نماز شب می خواند اگر دیر بخوابد نماز شب را نمیتواند اقامه کند.

وی افزود: وقتی خبر فوت آقای هاشمی را شنیدمخیلی مرد بودم یا خیلی کم غیرت داشتم که سکته نکردم. این خبر برای من خیلی سنگینبود. مسافرت رفته بودم تازه می خواستم از خودروام پیاده شوم که این خبر را شنیدم ومی خواستم سرم را به فرمان بزنم. نمی دانم تا تهران چه طور آمدم اصلا جاده را نمیدیدم.

غفاری درباره وضعیت مناسبات سیاسی کشور بعد ازهاشمی تأکید کرد: الحمدالله هیچ تکانی در حوزه سیاسی نخواهیم داشت چون اندیشهمجموعه خط امامی ها و حامیان نظام جمهوری اسلامی به حدی از رشد رسیده که به فردپابند نیست.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هاشمی - جلسات - امامی - غفاری - سیاسی - خواستم - نکردم - شنیدم - داشتم - افزود -

نظر شما در مورد : هادی غفاری: وقتی خبر فوت آقای هاشمی را شنیدم خیلی مرد بودم یا کم غیرت داشتم که سکته نکردم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها