امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:04:30

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142524 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 11:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب» جبهه عدالت خواهی و مردمسالاری است

مازندمجلس:، مرضیه وحید دستجردی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در اولین نشست  شوراهای  استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی روز پنجشنبه 23 دی‌ماه با حضور 362 نفر از اعضای شوراهای استانی و اعضای هیئت مؤسس این جبهه در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد، اظهار کرد: بر هیچ‌کس پوشیده نیست در وضعی قرار داریم که آنچه انتظار داریم نمی‌بینیم و آنچه انتظار نداریم می‌بینیم لذا شرایط به‌هیچ‌عنوان مطلوب نیست.

وی ادامه داد: امروز در هر خانه‌ای وقتی سؤال از مشکلات می‌کنیم مسئله بیکاری مطرح می‌شود و در کنار آن رکود بی‌سابقه و تبعیض در جامعه باعث شد تا ما در کنار هم قرار گیریم و برای تغییر در وضع موجود به وظیفه خود عمل کنیم.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود: این جبهه، جبهه گفتمان عدالت‌خواهی، تبعیض ستیزی و مردم‌سالاری است و باید همه همت خود را برای تغییر وضع موجود به کاربندیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه نشست برخی اعضای شوراهای استانی به طرح دیدگاه‌های خود پرداخته و با اعضای هیئت مؤسس به گفت‌وگو پرداختند.

نیمه اول بهمن؛ برگزاری مجمع ملی جبهه مردمی انقلاب

در این نشست که برای بحث و تبادل‌نظر درباره ساختار و سازمان جبهه و برنامه‌های آن تشکیل‌شده بود رئیس و اعضاء ستاد مرکزی به‌طور مشروح مطالبی بیان کردند و اعضاء نشست که شوراهای استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب بودند به طرح نقطه نظرات خود پرداختند ازجمله مسائلی که در این نشست موردبحث قرار گرفت تشکیل مجامع شهرستانی و سپس مجمع ملی بود که قرار است در نیمه اول بهمن‌ماه برگزار شود.

همچنین درباره نحوه سازمان‌دهی و تشکیل مجامع اقشار و صنوف مختلفی که برای پیوستن به جبهه اعلام آمادگی کرده‌اند بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت و مقرر شد مجامع 22 قشر، صنف و تشکل سیاسی فرهنگی اجتماعی و اقتصادی تشکیل و نمایندگان خود را برای حضور در مجمع عمومی معرفی کنند.

 


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مردمی - نیروهای - انقلاب - اعضای - استانی - شوراهای - اسلامی - تشکیل - مجامع - پرداختند - موجود - تغییر - تبادل‌نظر - درباره - اعضاء - تبعیض - برگزار - فارس، - خبرگزاری - گزارش - سخنگوی - فرهنگی - انتظار - داریم - ادامه -

نظر شما در مورد : «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» جبهه عدالت خواهی و مردمسالاری است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها