امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 12:33:19

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142554 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 11:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

كارمند اخراجی عامل هك سایت شركت تجاری

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فردی كه با هك و نفوذ به شبكه اینترنتی یك شركت تجاری و دستكاری در اطلاعات آن با عث اختلال در شركت شده بود توسط ماموران پلیس فتای اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
مازندمجلس: كارمند اخراجی عامل هك سایت شركت تجاریبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ " سید مصطفی مرتضوی " رئیس پلیس فتا اصفهان بیان داشت: در پی شكایت یكی از شركت های مهم در استان اصفهان مبنی بر اینكه فردی ناشناس با نفوذ به وب سایت و پایگاه داده آنها و تغییر اطلاعات مهم آن شركت باعث ایجاد وقفه و اختلال در شركت شده بررسی موضوع در دستور كار ماموران پلیس فتا قرار گرفت. 
وی بیان داشت: با انجام یكسری اقدامات تخصصی در فضای سایبر متهم كه جوانی 24 ساله و كارمند اخراجی آن شركت بود شناسایی و دستگیر شد. 
این مقام انتظامی افزود: متهم در بازجوئی ها به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود را انتقام جوئی عنوان كرد. 
سرهنگ مرتضوی در پایان با اشاره به تشكیل پرونده و تحویل متهم به مراجع قضائی به مردم توصیه كرد :از رمزهای عبور قوی جهت ورود به سیستم خود استفاده، آنتی ویروس ها و ضد بد افزارهای بروز شده و اصلی بر روی سیستم ها نصب کرده و به محض اخراج كارمندی از شركت یا سازمان تمامی  دسترسی های وی را قطع و همچنین پسوردهایی كه در اختیار وی بوده را تغییر دهید. 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تغییر - سیستم - اصفهان - مرتضوی - اخراجی - كارمند -

نظر شما در مورد : كارمند اخراجی عامل هك سایت شركت تجاری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها