امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 12:31:05

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142558 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 08:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تنبیه انضباطی در انتظار باشگاه‌های لیگ برتری

تنبیه انضباطی در انتظار باشگاه‌های لیگ برتری

مازندمجلس: فدراسیون فوتبال تصمیم دارد از این پس برای باشگاه هایی که با برنامه های آماده سازی تیم ملی همکاری نمی کنند تنبیهاتی در نظر بگیرد.
مازندمجلس:

به گزارش "ورزش سه"، بعد از انتقادات شدید برخی باشگاه ها به برنامه های آماده سازی تیم ملی که اوج آن در اردوی تیم ملی در امارات رقم خورد و منجر به لغو اردو و بازگرداندن زودهنگام ملی پوشان به ایران و تمرینات باشگاهی شد روسای فدراسیون برای ممانعت از تکرار چنین اتفاقاتی تصمیم گرفتند برای باشگاه هایی که با تیم ملی همکاری نمی کنند تنبیهاتی در نظر بگیرند.


نایب رئیس فدراسیون فوتبال در تایید این تصمیم گفت:« منافع کلی ما در فوتبال، رفتن تیم ملی به جام جهانی است به همین خاطر باشگاه‌ها باید همکاری کامل را انجام بدهند تا تیم به جام جهانی برود. اگر باشگاه‌ها همکاری نکنند آنها را تنبیه انضباطی می‌کنیم.واقعا از اتفاقاتی که در اردوی قبلی افتاد متاسف شدیم و قطعا دیگر اجازه تکرار آن را نخواهیم داد».


حال باید منتظر ماند و دید با این تصمیم فدراسیون فوتبال باشگاه های لیگ برتری چه واکنش و موضعی در قبال تنبیهات انضباطی و برنامه های تیم ملی از خود نشان خواهند داد به خصوص پرسپولیس که در حال حاضر بیشترین ملی پوش را در اردوی تیم ملی دارد.


منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تیم ملی - فدراسیون - تصمیم - اردوی - باشگاه - همکاری - انضباطی - فوتبال - باشگاه‌ها - جهانی - تکرار - برتری - برنامه - تنبیه - اتفاقاتی -

نظر شما در مورد : تنبیه انضباطی در انتظار باشگاه‌های لیگ برتری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها