امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:09:22

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142561 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 11:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کمپین نه به قاچاق کتاب راه‌اندازی شد

کمپین نه به قاچاق کتاب راه‌اندازی شد

مازندمجلس: کمپین نه به قاچاق کتاب راه‌اندازی شد به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با هدف مبارزه با پدیده قاچاق کتاب و فروش نسخه‌های غیرقانونی از آثار منتشرشده توسط ناشران در کشور، کمپین  «نه به قاچاق کتاب»  راه‌اندازی شده است.

کتاب‌خوانان در تمامی مقاطع سنی و در سراسر کشور می‌توانند با عضویت در این کمپین اطلاعاتی مانند شیوه‌های آشنایی با نسخه‌های اصلی کتاب‌های پُرفروش، مراکز فروش و پایگاه‌های اینترنتی نسخه‌های اصلی کتاب و…. را به دست بیاورند.

همچنین عضویت در این کمپین به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا کتاب‌های دست دوم و بدون استفاده خود را با هزینه‌ای بسیار نازل در پایگاه اینترنتی، برای عرضه به سایر مخاطب‌ها در معرض معرفی قرار داده و از کتاب‌های اصل دست دوم معرفی‌شده توسط سایر کاربران خرید کنند.

ناشران و مؤسسات فرهنگی نشر نیز می‌توانند با عضویت در این کمپین از مزایای استفاده از فضای تبلیغاتی رایگان و ارتباط مستقیم با کتاب‌خوانان کشور بهره‌مند شوند.

صاحبان مؤسسات فرهنگی و تولیدکنندگان کالاهای فرهنگی مرتبط با کتاب نیز می‌توانند با عضویت در این کمپین از مکانی برای ارائه رایگان محصولات‌شان در راستانی مبارزه با فروش کتاب قاچاق استفاده کنند.

کمپین «نه به کتاب قاچاق» همچنین به صورت ماهیانه جشنواره تصاویر اینستاگرامی تولیدشده توسط شما به منظور مبارزه با خرید و فروش کتاب قاچاق را برگزار می‌کند. هر یک از اعضای کمپین می‌توانند با پیوستن به این کمپین و ارسال تصاویر، جدای از امکان نمایش آن با اسم عکاس در صفحه اینستاگرام کمپین، در داوری جایزه ماهانه انتخاب بهترین تصویر، شانس خود را امتحان و از جایزه خرید ۱۰۰ هزار تومانی کتاب دست دوم بهره‌مند شوند.

این کمپین توسط پایگاه اینترنتی «www.ketabd2.ir» توسط گروهی از فعالان فرهنگی حوزه کتاب و با هدف مبادله رایگان کتاب‌های دست دوم راه‌اندازی شده است. علاقه‌مندان به فروش و یا خرید آثار دست دوم می‌توانند برای این منظور به این پایگاه مراجعه کنند.
 


منبع : ایبنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمپین - می‌توانند - قاچاق - فرهنگی - کتاب‌های - عضویت - مبارزه - استفاده - پایگاه - رایگان - نسخه‌های - مؤسسات - جایزه - منظور - بهره‌مند - اینترنتی - راه‌اندازی - ناشران - کتاب‌خوانان - همچنین - امکان -

نظر شما در مورد : کمپین نه به قاچاق کتاب راه‌اندازی شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها