امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 01:02:56

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142570 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 12:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جهانگیری تکلیف کرد؛

خودروهای دیزلی باید به فیلتر دوده مجهز شوند

مازندمجلس: وزارت صنعت، معدن و تجارت مکلف شد تا در یک ماه، بسته اجرایی تجهیز خودروهای دیزلی در حال تردد به فیلتر دوده را ارائه کند.
مازندمجلس:به گزارش خبرنگار مهر، هیات وزیران در مصوبه ای وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف کرد که با همکاری وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی و سازمان حفاظت محیط زیست، بسته اجرایی تجهیز خودروهای دیزلی در حال تردد را به فیلتر دوده ارائه کند. این تصویب نامه با امضای اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است.

متن مصوبه به شرح زیر است:

هیات وزیران در جلسه ۱۹ دی ماه سال ۱۳۹۵ به پیشنهاد شماره ۶۰/۴۹۶۸۵ مورخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، وزارت صنعت، معدن و تجارت و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

۱- عبارت" و یا استاندارد یورو ۵ EEV به انتهای ردیف (۱-۴) و (۲-۴ ) ستون نام فعالیت جدول تصویب نامه مورخ ۲ اردیبهشت ۹۴ اضافه می شود.

۲- وزارت صنعت معدن و تجارت مکلف است ظرف یک ماه بسته اجرایی تجهیز خودروهای دیزلی در حال تردد به فیلتر دوده(DPF) را با همکاری وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی و سازمان حفاظت محیط زیست تهیه و به هیات وزیران ارائه کند.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : وزارت - تصویب - وزیران - تجارت - فیلتر - دیزلی - خودروهای - اجرایی - اردیبهشت - تجهیز - ارائه - حفاظت - کشور، - مصوبه - صنعت، - جهانگیری - همکاری - شهرسازی -

نظر شما در مورد : خودروهای دیزلی باید به فیلتر دوده مجهز شوند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها