امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:24:52

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142577 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 12:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی کنگره آمریکا : مذاکرات بودجه با دولت به بن بست رسیده است

مازندمجلس: سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا از به نتیجه نرسیدن مذاکرات فشرده نمایندگان با دولت اوباما خبر داد. این مذاکرات درباره بودجه و قانون مالیات انجام گرفته بود.
مازندمجلس: جان ای. بوند سخنگوی کنگره فدرال آمریکا روز گذشته اعلام کرد که مذاکرات موسوم به "صخره مالی" که میان جمهوری خواهان کنگره و دموکرات های کاخ سفید در حال انجام بود به هیچ نتیجه مشخصی نرسیده است. وی تلویحاً باراک اوباما را به عدم حسن نیت در حل مشکلات کشور متهم کرد.
بونر نماینده جمهوری خواه از ایالت اوهایو در یک کنفرانس خبر اعلام کرد که ما تقریباً در هیچ نقطه ای به اشتراک نظر با دولت نرسیده ایم.

دولت اوباما یک روز پیش از آن که لایحه بودجه را تقدیم کنگره کند از نمایندگان خواسته بود که مبلغ 1.6 تریلیون دلار مالیات ها را افزایش دهند. جمهوری خواهان که اکثریت را در کنگره دارند بلافاصله واکنش نشان داده و این را حرکت دولت برای افزایش اختیارات خود تلقی کردند.

ماه هاست که جمهوری خواهان کنگره و دولت دموکرات اوباما بر سر مسئله افزایش میزان مالیات ها و جبران کسری بودجه دولت اختلاف نظر دارد. اوباما خواستار افزایش مالیات طبقه مرفه بوده و از حذف مالیات طبقات پایین سخن می گوید. اما مسئله شکست سیاست های اقتصادی دولت و افزایش بدهی خارجی آمریکا سبب شده است تا بسیاری از جمهوری خواهان نسبت به تصویب پیشنهادهای دولت با دیده تردید بنگرند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کنگره - افزایش - جمهوری - خواهان - مالیات - اوباما - بودجه - آمریکا - مسئله - دموکرات - اعلام - سخنگوی - مذاکرات - نرسیده -

مطالب مرتبط با : سخنگوی کنگره آمریکا : مذاکرات بودجه با دولت به بن بست رسیده است
نظر شما در مورد : سخنگوی کنگره آمریکا : مذاکرات بودجه با دولت به بن بست رسیده است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها