امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 12:25:44

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142591 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 12:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغاز انسداد شبانه جاده چالوس/ هراز و فیروزکوه محور جایگزین

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- سرپرست پليس راه استان مازندران از انسداد شبانه محور" کندوان" در جاده "چالوس- کرج" به دليل اجرای عمليات عمرانی در تونل"اميرکبير" از امروز خبر داد.
مازندمجلس: آغاز انسداد شبانه جاده چالوس/ هراز و فیروزکوه محور جایگزینبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ  محمدرضا خسرویان گفت: برای اجرای عملیات عمرانی و ایمنی محور کندوان در تونل امیرکبیر برابر هماهنگی های به عمل آمده با پلیس راه راهور ناجا و اداره کل راه و شهرسازی از ساعت 21 و30 دقیقه شب تا ساعت 5 و30 دقیقه صبح، همه روزه به غیر از روز های چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی این محور مسدود خواهد شد. 
وی با اشاره به اینکه در زمان انسداد محور، تردد خودروها از محورهای جایگزین "هراز و سوادکوه" انجام می پذیرد، افزود: این عملیات  در راستای مقاوم سازی دیواره و تعمیرات اساسی تونل شماره 5 امیرکبیر است که تا پایان سال جاری ادامه دارد. 
سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان وسایل نقلیه از شهروندان خواست، پلیس را در برقراری نظم و امنیت ترافیکی یاری کنند.  


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دقیقه - امیرکبیر - عملیات - جایگزین - انسداد -

نظر شما در مورد : آغاز انسداد شبانه جاده چالوس/ هراز و فیروزکوه محور جایگزین

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها