امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:14:56

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142592 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 12:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ماموریت لاریجانی به قاضی‌پور برای حضور در بین تجمع‌کنندگان/ نماینده ارومیه: کار سخت به من می‌سپارید

مازندمجلس: تجمع بازنشستگان در مقابل مجلس موجب تذکر قاضی‌پور شد و در نهایت رئیس مجلس از این نماینده خواست تا خودش مأمور رسیدگی به این موضوع شود.
مازندمجلس: جمعی از بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت صبح امروز (شنبه، 25 دی) باتجمع در مقابل مجلس خواستار مکلف کردن دولت به تعیین تکلیف وضعیت استخدامیشان و الحاقیه‌ایبه بند (د) ماده 13 در برنامه ششم توسعه شدند.

البته در كنار تجمع بازرسان وزارت صنعت، جمعي ازبازنشستگان پیش از موعد نیز در تجمع دیگری مقابل مجلس، خواستار بررسی وضعیت حقوقی‌شانشدند.

اين تجمع‌ها باعث شد تا مثل هميشه نادر قاضي‌پوردر تذكرهايش گريزي به آنها بزند و از اين طريق توجه مجلس را به تجمع‌هاي هر روزهدر مقابل مجلس جلب كند.

نادر قاضی‌پور نماينده مردم اروميه در تذکری بااشاره به تجمع جمعی از بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان مقابل مجلس، گفت:حدود هزار نفر از جوانان مقابل مجلس تجمع کردند و بنده از ریاست مجلس می‌خواهم یک نفراز نمایندگان را برای پیگیری مشکلات این عزیزان جلوی در مجلس بفرستد و یا پیامی دراین رابطه بدهند تا این عزیزان بدانند که مجلس به فکرشان است.

رئيس مجلس در برابر اين تذكر،‌گفت: به نظر بنده خود شما از همه مناسب‌ترید تا به جمع آنان- تجمع كنندگان-بروید و با آنهاصحبت کنید. ان‌شاء‌الله مجلس مشکل این عزیزان را پیگیری خواهد کرد.

درخواستي كه باعث شد تا قاضي پور بگويد:«كارهاي سخت را به من مي‌سپاريد.» و رئيس مجلس هم جواب دهد كه«خب شما ظرفيتش راداريد.»


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مقابل - عزیزان - مجلس، - پیگیری - وضعیت - خواستار - وزارت - صنعت، - قاضی‌پور - بازرسان -

نظر شما در مورد : ماموریت لاریجانی به قاضی‌پور برای حضور در بین تجمع‌کنندگان/ نماینده ارومیه: کار سخت به من می‌سپارید

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها