امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:08:04

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142596 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 12:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جدال خونین به خاطر یک گاو

جدال خونین به خاطر یک گاو

مازندمجلس: جدال دو همسایه به خاطر ورود گاو به زمین‌های یکی از آنها با مرگ هولناگ زن میانسال پایان یافت.
مازندمجلس:به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، جدال دو همسایه به خاطر ورود گاو به زمین‌های یکی از آنها با مرگ هولناگ زن میانسال پایان یافت.

 

عصر سه‌شنبه 21 دی، زن میانسال روستایی اهل گیلان، پس ازبازگشت یکی ازگاوهایش، با زخم‌های عمیق روی بدن حیوان روبه‌رو شد همان موقع برای بررسی موضوع با عصبانیت ازخانه رفت.فرزندان او که با گذشت ساعتی ازخروج مادرشان بشدت نگران شده بودند به جست و جو برای یافتن مادر پرداختند تا اینکه پیکرخونین و بی‌جان‌اش را درروستا یافتند.

 

با اعلام این خبر به پلیس، مأموران راهی محل حادثه شدند.آنها درتحقیقات دریافتند خانواده مــــــــقتول از مدت‌ها قبل بــــــــــا یکی از همسایه هایشان اختلاف داشته‌اند.به همین خاطرمرد همسایه تحت بازجویی قرار گرفت اما ابتدا خود را بی‌گناه دانست.

 

ولی درادامه تحقیقات تخصصی و پس ازمشاهده مدارک ومستندات پلیس چاره‌ای جزاعتراف به قتل زن میانسال ندید.عامل جنایت گفت: «وقتی زن همسایه با عصبانیت به در خانه‌ام آمد با هم بشدت جر و بحث کردیم تا اینکه با داس ضربه‌ای به سر او زدم و بعد هم به خانه برگشتم.» پس ازاین اعتراف‌ها متهم به قتل با دستوربازپرس راهی اداره آگاهی شد و جسد نیز برای کشف علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

جام جم

110


منبع : جام نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همسایه - میانسال - اینکه - عصبانیت -

نظر شما در مورد : جدال خونین به خاطر یک گاو

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها