امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 01:05:42

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142599 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 12:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام تسلیت دکتر ولایتی به مناسبت درگذشت دکتر شریعتمدار

مازندمجلس: دکتر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام ، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران این شورا در پیامی درگذشت دکتر علی شریعتمدار را تسلیت گفت و او را چهره واقعی و ماندگار علمی کشور دانست.
مازندمجلس: متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت مرحوم دکتر علی شریعتمداری چهره واقعی و ماندگار علمی کشور و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، بی تردید برای همه ملت عزیز ایران و به ویژه اصحاب علم و دانش و اساتید ، دانشجویان و دانشگاهیان تاثر برانگیز و برای همکاران علمی ایشان موجب تاثر و تالم گردید.

دکتر علی شریعتمدار شخصیتی متواضع ، با تقوا و به واقع علمی با داشته های فراوان در این زمینه بود که اثرات بی نظیر و ارزشمند ایشان روشنی بخش راه علم آموزی و تعلیم و تربیت در کشور خواهد بود و توانست شاگردان فراوانی را در این جهت تربیت و به جامعه اسلامی تقدیم نماید و کارنامه درخشن ایشان در اذهان ملت بزرگ ایران به یادگار خواهد ماند.

ایشان به دور از عافیت طلبی تمام همت خود را برای رشد و ارتقاء علمی کشور به خصوص در زمینه علوم انسانی که بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز بوده است به کار بسته بود و شاهد حضور تاثیر گذار ،منظم و دلسوزانه این چهره ماندگار علمی کشور در شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده ایم که خدمات فراوانی را نیز به سنگر تعلیم و تربیت ایران اسلامی که دغدغه جدی ایشان نیز بود ارائه کرد.

اینجانب درگذشت دکتر علی ریعتمدار را به جامعه دانشگاهی و علمی کشور، خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند ، رحمت و غفران الهی مسئلت می‌نمایم.

علی اکبر ولایتی
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تربیت - شورای - انقلاب - درگذشت - فراوانی - جامعه - اسلامی - ولایتی - فرهنگی - تعلیم - ماندگار - تسلیت - زمینه - شریعتمدار -

نظر شما در مورد : پیام تسلیت دکتر ولایتی به مناسبت درگذشت دکتر شریعتمدار

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها