امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 01:02:38

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142628 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 09:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اردوهای تیم ملی ووشو بعد از مسابقات کشوری

اردوهای تیم ملی ووشو بعد از مسابقات کشوری

مازندمجلس: مدیر فنی تیم‌های ملی ووشو گفت: بعد از برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان اردوهای تیم ملی جهت کسب آمادگی برای رقابت‌های جهانی را آغاز می‌کنیم.
مازندمجلس:

 ضمن بیان این گفت: تا چندی دیگر رقابت‌های قهرمانی کشور جوانان را به میزبانی اصفهان و بعد از آن رقابت‌های بزرگسالان را به میزبانی شیراز برگزار می‌کنیم تا به این ترتیب نفرات برتر این دور رده مشخص شوند. بلافاصله بعد از این دو رویداد، اردو‌های آماده‌سازی تیم ملی جهت حضور در رقابت‌های جهانی را آغاز خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: البته اوایل سال آینده بازی‌های کشورهای اسلامی را پیش رو داریم و به همین دلیل اردوی این مسابقات را نیز از 15 فروردین شروع می‌کنیم. به هر صورت باید برای این مسابقات نیز آماده شویم و امیدوارم بتوانیم در هر دوی این رویدادهای مهم موفق عمل کنیم و کارنامه خوبی داشته باشیم.

 

سرمربی تیم پارس جنوبی در مورد وضعیت تیمش در لیگ برتر ووشو نیز خاطر نشان کرد: خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و امسال با ترکیبی از بازیکنان بومی و بازیکنان جوان در حال پیگیری مسابقات هستیم. با این وجود نتایج خوب بوده و شرایط خوب است و با امیدواری به ادامه این رقابت‌ها نگاه می‌کنیم. به هر صورت امیدوارم بتوانیم در دوره فینال مسابقات نیز عملکرد خوبی داشته باشیم.


منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسابقات - می‌کنیم - رقابت‌های - وضعیت - بازیکنان - باشیم - تیم ملی - امیدوارم - میزبانی - ادامه - بتوانیم -

نظر شما در مورد : اردوهای تیم ملی ووشو بعد از مسابقات کشوری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها