امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:19:28

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142641 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 14:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جیب پر اپل از تعطیلات سال نوی میلادی

جیب پر اپل از تعطیلات سال نوی میلادی

مازندمجلس: نزدیک به یک سوم گوشی های هوشمند به فروش رفته در تعطیلات سال نوی میلادی در امریکا تولید اپل بوده اند، امری که موفقیت چشمگیری برای این شرکت محسوب می شود.
مازندمجلس: به نقل از نیوزفاکتور، گزارش تازه موسسه تحقیقاتی Kantar Worldpanel ComTech نشان می دهد در سه ماهه بعد از سپتامبر و پس از عرضه گوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس میزان فروش گوشی های هوشمند ساخت اپل در آمریکا از میزان فروش گوشی های هوشمند آندرویدی ساخت سامسونگ پیشی گرفته است.

بر اساس این گزارش 31.3 گوشی های هوشمند به فروش رفته در سه ماهه منتهی به تعطیلات کریسمس در آمریکا را مدل های مختلف آیفون تشکیل می دهند و گوشی های گلکسی اس 7 و اس 7 اج سامسونگ در مجموع 28.9 درصد از این گوشی ها را به خود اختصاص داده و در رتبه بعدی هستند.

Kantar Worldpanel ComTech بر این باور است که میزان فروش گوشی های آندرویدی در سه ماهه مذکور نه تنها در آمریکا، بلکه در بریتانیا و فرانسه نیز کاهش یافته است. اما در مقابل آیفون موفق بوده و بر اساس یافته های Asymco پیش بینی می شود مجموع درآمد اپل از محل فروش محصولات مجهز به سیستم عامل iOS تا پایان سال 2017 از مرز یک تریلیون دلار بگذرد.

بر این اساس در سه ماهه منتهی به نوامبر شاهد ششمین سه ماهه متوالی نزول میزان فروش گوشی های اندرویدی در آمریکا بوده ایم. در مقایسه با نوامبر سال 2015 سهم گوشی های آندرویدی از بازار گوشی های هوشمند آمریکا از 60.4 درصد به 55.3 درصد کاهش یافته است.

آ


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میزان - آمریکا - آیفون - هوشمند - یافته - گزارش - آندرویدی - مجموع - Worldpanel - نوامبر - منتهی - سامسونگ - Kantar - ComTech - تعطیلات -

نظر شما در مورد : جیب پر اپل از تعطیلات سال نوی میلادی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها