امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 01:01:50

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142642 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 14:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توزیع ماهانه چهار هزار تن گاز مایع در منطقه آذربایجان غربی

توزیع ماهانه چهار هزار تن گاز مایع در منطقه آذربایجان غربی

مازندمجلس: ایلنا: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان غربی در همایش گاز مایع، گفت: در حال حاضر ماهانه بالغ بر ۴۰۰۰ تن گاز مایع در سطح مرکز و شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی توزیع می شود.
مازندمجلس:به گزارش ایلنا، احمد مجرد در این گردهمایی که در سرمای پایدار و حاکم بر استان آذربایجان غربی و دسترسی آسان مشترکین نفت سفید شهری و روستایی به کپسول گاز مایع، برگزار شد، گفت: در حال حاضر میزان سهمیه تخصیص یافته گاز مایع به مشترکین نفت سفید شهری و روستایی مطلوب می باشد و باید شرکت های گاز مایع و پیمانکاران آمادگی لازم در شرایط بحرانی قطعی احتمالی جریان گاز طبیعی را داشته باشند.

وی تصریح کرد: امکان برخورد قانونی با شرکت های متخلف و عوامل توزیع گاز برای این شرکت فراهم است و با متخلفین برخورد و به کمیته تخلفات شرکت معرفی خواهند شد.

این مقام مسئول ضمن قددرانی از تعامل و همراهی و کنترل و نظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت گفت: مردم نگران تامین گازمایع خود نباشند، با هماهنگی های به عمل آمده با سازمان صنعت، معدن و تجارت، بسیج و هلال احمر نسبت به توزیع کپسول گاز مایع در سطح شهر و روستاها اقدام شده است.

رئیس اداره نظارت بر کالا و خدمات سازمان صنعت،معدن و تجارت استان با حضور در این همایش، طی سخنانی گفت: نرخ مصوب کپسول یازده کیلویی ۵۹ هزار ریال بوده و باید کلیه عوامل توزیع گاز مایع با نرخ مصوب و شماره ۱۲۴ سازمان صنعت معدن و تجارت را بر روی خودروهای خود نصب کنند .

وقاری ضمن تاکید بر عرضه قانونمند، از فعال شدن بازرسی های روزانه در کلیه محورهای شهری و روستایی خبرداد و خاطرنشان ساخت: برای کلیه شرکت ها،پیمانکاران و عوامل توزیع گاز مایع پرونده صنفی باز شده و در صورت اولین تخلف و صدور جریمه، مبلغ جریمه از ضمانتنامه کسر خواهد شد.

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : توزیع - عوامل - تجارت - روستایی - کپسول - صنعت،معدن - آذربایجان - نظارت - استان - برخورد - مشترکین -

نظر شما در مورد : توزیع ماهانه چهار هزار تن گاز مایع در منطقه آذربایجان غربی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها