امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 01:08:34

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142645 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 14:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اوباما و خانواده اش پس از کاخ سفید کجا ساکن می شوند؟/ خانه ای 762 متری با اجاره ماهانه 89 میلیون تومان

مازندمجلس: قیمت این خانه به 4 میلیون دلار آمریکا می رسد، چیزی در حدود 16 میلیارد تومان.
مازندمجلس: اوباما و خانواده اش پس از اتمام دوران ریاست جمهوری و ترک کاخ سفید کجا ساکن می شود؟

روزنامه سان انگلیس در گزارشی با طرح این سوال پاسخ طعنه آمیزی به آن داده است: قطعا در یک مکان کهنه و قدیمی زندگی نخواهد کرد.

این روزنامه در ادامه می نویسد که پس از اتمام دوره ریاست جمهوری باراک اوباما، وی به همراه همسر و دخترانش در محله کالوراما در واشنگتن ساکن خواهد شد، محله ای که تنها 2 کیلومتر با کاخ سفید فاصله دارد.

خانه ای که قرار است اوباما و خانواده اش در آن زندگی کنند، دارای 9 اتاق خواب است که متعلق به جو لوکهارت، است، لوکهارت در زمان ریاست جمهوری بیل کلینتون معاون بخش مطبوعاتی کاخ سفید بود.

این خانه که مساحت آن به 762 متر مربع می رسد قرار است 20 ژانویه میزبان باراک اوباما، همسرش میشل و دخترانشان ساشا و مالیا باشد. این خانواده اولین شب خود را در کمتر از 10 روز دیگر در این خانه خواهند گذراند.

قیمت این خانه به 4 میلیون دلار آمریکا می رسد.

دلیل اصلی سکونت خانواده اوباما در این خانه دختر کوچک رئیس جمهور آمریکا ساشا است که باید تحصیلات خود در مقطع دبیرستان را به اتمام برساند، دبیرستان ساشا در این منطقه واقع است. و این به آن معناست که خانواده اوباما حداقل تا آخر سال 2018 در این خانه خواهند ماند.

قرار است اوباما برای زندگی در این خانه ماهانه 22 هزار دلار پرداخت کند، چیزی در حدود 88 میلیون تومان. این خانه دارای محوطه باز و باغ و درخت است و در هر اتاق نیز یک سرویس بهداشتی وجود دارد.

این خانه متعلق به کاپیتان چارلز هاملتون بوده است که در جنگ جهانی دوم حضور داشت.منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اوباما - خانواده - جمهوری - زندگی - ریاست - اتمام - میلیون - متعلق - خواهند - دبیرستان - دارای - آمریکا - روزنامه - ماهانه - تومان - باراک - اوباما، -

نظر شما در مورد : اوباما و خانواده اش پس از کاخ سفید کجا ساکن می شوند؟/ خانه ای 762 متری با اجاره ماهانه 89 میلیون تومان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها