امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 01:08:08

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142658 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 15:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لاریجانی:مجلس مشکل بازنشستگان پیش از موعد و بازرسان وزارت صنعت را پیگیری می کند

لاریجانی:مجلس مشکل بازنشستگان پیش از موعد و بازرسان وزارت صنعت را پیگیری می کند

مازندمجلس: تهران-ایرنا- علی لاریجانی گفت: مجلس شورای اسلامی مشکل تجمع کنندگان امروز مقابل خانه ملت(بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت و بازنشستگان پیش از موعد) را پیگیری می کند.
مازندمجلس: به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، رییس مجلس شورای اسلامی این مطلب را در پاسخ به تذکر نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مورد پیگیری تجمع های مقابل مجلس از سوی نمایندگان بیان کرد.
قاضی‌پور در تذکری به تجمع امروز جمعی از بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان پیش از موعد مقابل مجلس اشاره کرد و اظهارداشت: امروز حدود هزار نفر مقابل مجلس تجمع کرده اند، بنده از رییس مجلس می‌خواهم یک نفر از نمایندگان را برای پیگیری مشکلات این عزیزان جلوی درب مجلس بفرستد یا پیامی در این زمینه بدهید تا این عزیزان بدانند که مجلس به فکرشان است.
علی لاریجانی نیز پاسخ داد: به نظر بنده خود شما(نادر قاضی پور) از همه مناسب‌ترید تا به جمع تجمع کنندگان بروید و با آنها صحبت کنید.
وی افزود: ان‌شاء‌الله مجلس مشکل این عزیزان را پیگیری خواهد کرد.
جمعی از بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین جمعی از بازنشستگان پیش از موعد امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
سیام**9121 ** 1336 خبرنگار: سمیه لاری** انتشار: مهرنوش خانزائی


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مقابل - پیگیری - امروز - بازنشستگان - عزیزان - اسلامی - نمایندگان - خبرنگار - بازرسان - وزارت - لاریجانی - شورای -

نظر شما در مورد : لاریجانی:مجلس مشکل بازنشستگان پیش از موعد و بازرسان وزارت صنعت را پیگیری می کند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها