امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 01:06:58

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142661 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 14:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دعوت از ایران برای حضور در نمایشگاه کتاب نیجریه

دعوت از ایران برای حضور در نمایشگاه کتاب نیجریه

مازندمجلس: دعوت از ایران برای حضور در نمایشگاه کتاب نیجریه به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، معاون اجرایی نمایشگاه کتاب نیجریه، در غرفه ایران مستقر در نمایشگاه کتاب دهلی‌نو حضور یافت و به صورت رسمی از کشورمان برای حضور در شانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب نیجریه  دعوت کرد. نمایشگاه کتاب نیجریه که از  18 تا 23 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

وی در این بازدید اظهار کرد: نمایشگاه کتاب نیجریه در قاره آفریقا از اعتبار ویژه‌ای برخوردار است و به‌طوری که باعث جلب بسیاری از شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی شده است.

معاون اجرایی نمایشگاه کتاب نیجریه افزود: جمعیت 160 میلیونی نیجریه را ظرفیت بالقوه‌ای برای جامعه نشر داخلی و خارجی دانست و عنوان کرد: طبق آمار، سرانه کتابخوانی در نیجریه رو به افزایش است.

وی عنوان کرد: ناشران، چاپخانه‌داران، مؤسسات پخش کتاب، خبرگزاری‌ها، آژانس‌های ادبی، گالری‌های هنر، مؤسسات تحقیقی، کتابفروشی‌ها و کتابخانه‌ها امکان حضور در نمایشگاه را دارند.

«اموتوبی» درباره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، گفت: با توجه به سابقه طولانی نمایشگاه کتاب تهران امیدوارم که هر دو نمایشگاه بتوانند از ظرفیت‌های یکدیگر برای افزایش تعاملات فرهنگی استفاده کنند.
 
مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با نمایش 500 عنوان کتاب در غرفه‌ای به مساحت 18 مترمربع در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه کتاب دهلی‌نو حضور دارد. این نمایشگاه 26 دی‌ماه به کار خود پایان می‌دهد.


منبع : ایبنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - نیجریه - عنوان - فرهنگی - مؤسسات - خارجی - افزایش - اجرایی - نمایشگاه‌های - معاون - دهلی‌نو - داخلی -

نظر شما در مورد : دعوت از ایران برای حضور در نمایشگاه کتاب نیجریه

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها