امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:23:18

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142690 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 16:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بررسی برنامه ششم در مجلس تا ظهر فردا به اتمام می‌رسد

امیرآبادی در جمع خبرنگاران:

بررسی برنامه ششم در مجلس تا ظهر فردا به اتمام می‌رسد

مازندمجلس: عضو هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد بررسی برنامه ششم توسعه در خانه ملت تا ظهر فردا به اتمام می‌رسد و سپس وکلای ملت به مدت 2 هفته برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه می‌روند.
مازندمجلس:، احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه بیستمین روز بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس در جمع خبرنگاران درباره روند رسیدگی به این لایحه در پارلمان اظهار داشت: خانه ملت امروز در 3 شیفت کاری و تا ساعت 21 بررسی برنامه ششم را ادامه می‌دهد.

وی همچنین گفت: اگر رسیدگی به برنامه ششم توسعه تا امشب به پایان نرسد، مجلس فردا هم نشست علنی خواهد داشت، احتمالاً بررسی برنامه ششم تا ظهر فردا (یکشنبه) در پارلمان ادامه می‌یابد.

به گزارش فارس، مجلس شورای اسلامی از 28 آذرماه طی 20 روز و در 46 نشست علنی تا به امروز، لایحه 144 ماده‌ای برنامه ششم توسعه را مورد بحث و بررسی قرار داده است.

مجلس شورای اسلامی در حالی فردا هم نشست علنی خواهد داشت که علی لاریجانی رئیس مجلس پیش از این در روز پنج‌شنبه هفته گذشته اعلام کرده بود خانه ملت تنها امروز (شنبه) 25 دی‌ماه نشست علنی خواهد داشت و سپس نمایندگان به مدت دو هفته برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه می‌روند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برنامه - بررسی - لایحه - توسعه - اسلامی - شورای - پارلمان - امروز - ادامه - رسیدگی - خبرنگاران - فارس، - گزارش - امیرآبادی -

نظر شما در مورد : بررسی برنامه ششم در مجلس تا ظهر فردا به اتمام می‌رسد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها