امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 14:33:06

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142692 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 16:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چرا خانواده هاشمی به دروغ‌پردازی‌های اخیر واکنش نشان نمی‌دهند؟

به بهانه ادعاهای خلاف امنیت ملی روزنامه شرق؛

چرا خانواده هاشمی به دروغ‌پردازی‌های اخیر واکنش نشان نمی‌دهند؟

مازندمجلس: فردی که مدعی نزدیکی به رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام است در خصوص نحوه فوت آقای هاشمی ادعاهایی را مطرح کرده که قطعا خلاف امنیت ملی و اهانت به شخص هاشمی و بازماندگان وی است.
مازندمجلس: سرویس سیاست مشرق - هنوز دقایقی از اعلام خبر درگذشت حجت‌الاسلام‌والمسلمینهاشمی رفسنجانی نگذشته بود که شبکه‌های ماهواره‌ای بیگانه به‌دروغ پردازی و شایعه‌پراکنیدرباره چگونگی فوت هاشمی رفسنجانی پرداختند.

این خط انحرافی که ریشه در خارج کشور دارد، امروز ردپای خود را درروزنامه شرق نشان داد و با درج گفتگو با فردی که مدعی است از نزدیکان هاشمی بوده،با شیطنت چنین القا کردند که مرگ هاشمی مشکوک بوده است.

اگرچه در این مجال لازم نیست به برخی تناقض‌ها و دروغ‌پردازی‌های اینمصاحبه معنادار بپردازیم، اما به جد معتقدیم که خانواده هاشمی رفسنجانی وظیفه‌دارند بسترها و زمینه‌های دروغ‌پردازان شیاد داخلی و خارجی را یک‌بار برای همیشه برطرف کرده واجازه رواج چنین شایعاتی را در سطح افکار عمومی ندهند.

چرا خانواده هاشمی در برابر این دروغ‌پردازی‌ها واکنش نشان نمی‌دهند؟ 

بر این اساس به نظر می‌رسد از سوی خانواده مرحوم هاشمی بایستی به اینمسائل رسیدگی شود:‌

1- چرا خانواده هاشمی در این روزهایی که بازار القای شبهه ودروغ از سوی رسانه‌های بیگانه داغ است، در برابر شبهه افکنی‌های داخلی و افراد مدعینزدیک به هاشمی رفسنجانی واکنشی نشان نمی‌دهند. قطعاً اگر تدبیر عاجلی اندیشیدهنشود، فردا کنترل شایعات و دروغ‌ها سخت‌تر و قربانی اصلی این فضای فتنه‌انگیز شخصهاشمی رفسنجانی خواهد بود.

2- سخنان فرد مدعی در روزنامه شرق در حالی مطرح می‌شود که پیش‌از اینمحسن هاشمی، فرزند ارشد مرحوم هاشمی در گفتگوی تلویزیونی بیان کرده بود که در سال79 ایشان به دلیل مشکل قبلی قرار بود آنژیو شوند و همین موضوع عاملی برای نگارش وصیت‌نامه‌ایدر این زمان توسط مرحوم هاشمی می‌شود

فردی که مدعی نزدیکی به رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام است در خصوص نحوهفوت آقای هاشمی یا خبر ندارد و یا به‌دروغ و با غرض‌ورزی سخنانی می‌گوید که برابهامات می‌افزاید و اعلام می‌کند قلب مرحوم هاشمی مانند قلب یک جوان 20 ساله می‌تپیدهاست.

فرد مدعی در پاسخ به سؤالی که چرا ایشان را بیمارستان شهدای تجریش بردند؟و آیا در مسیر مجمع به خانه بوده‌اند؟ می‌گوید: بله منزل نبوده‌اند؛ اگر منزلبودند که ایشان را به همان بیمارستان قلب جماران می‌بردند.

سؤال این است که چرا این به اصطلاح مشاور هیچ اشاره‌ای به حمله قلبی مرحوم هاشمی رفسنجانی در استخر کوشک نکرده و فوت وی را در ماشین و مسیر منزل مطرح می کند.

وی در ادامه به نقل خاطره‌ای درباره سلامت جسمی هاشمی اشاره می‌کند که در آن شخص هاشمی رفسنجانی به وی می‌گویدتو به دنبال سیاسی کردن موضوع سلامتی من هستی!

3- به نظر می‌رسد در ابتدا بایستی خانواده حجت‌الاسلام هاشمیرفسنجانی در خصوص شبهات پیش‌آمده و چنین سخنان شبهه انگیزی که توسط عده‌ای سودجوبا نزدیک نشان دادن خود به مرحوم هاشمی رفسنجانی در پی اهداف شخصی هستند بگیرند ودر خصوص سکته قلبی ایشان و نحوه رساندن مرحوم به بیمارستان شهدا تجریش واقعیت رابا مردم در میان بگذارند و تدبیری عاجل برای ادعاهای افرادی که خود را مشاور و نزدیکو همراه و حامی و...هاشمی رفسنجانی مطرح کرده و خواهند کرد، بیندیشند و گرنه اولینقربانی این فتنه جدید خانواده و شخص مرحوم هاشمی رفسنجانی خواهند بود.


منبع : مشرق


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هاشمی - رفسنجانی - مرحوم - خانواده - بیمارستان - موضوع - می‌کند - می‌گوید - تجریش - خواهند - مشاور - سخنان - می‌رسد - اعلام - دروغ‌پردازی‌های - روزنامه - بیگانه - به‌دروغ - ادعاهای - داخلی - بایستی -

مطالب مرتبط با : چرا خانواده هاشمی به دروغ‌پردازی‌های اخیر واکنش نشان نمی‌دهند؟
نظر شما در مورد : چرا خانواده هاشمی به دروغ‌پردازی‌های اخیر واکنش نشان نمی‌دهند؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها