امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:08:48

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142709 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 16:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اتوبوس وارد یک باب مغازه شد/ برخورد با 3 موتورسیکلت و ورود به مغازه

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی از برخورد یک دستگاه اتوبوس با 3 موتورسیکلت و همچنین کرکره یک باب مغازه خبرداد.
مازندمجلس:

اتوبوس وارد یک باب مغازه شد/ برخورد با 3 موتورسیکلت و ورود به مغازهسید جلال ملکی در گفتو گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: ساعت 13 و 26 دقیقه حادثه تصادفبه نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصلهنیروهای ایستگاه 53 سازمان آتش نشانی به محل اعزام و امدادرسانی های خود را آغازکردند.

سخنگوی سازمان آتشنشانی با اشاره به جزئیات دقیق حادثه اظهارکرد: یک دستگاه اتوبوس متعلق به بخشخصوصی که فاقد مسافر بوده است در خیابان مطهری، ابتدای میرزای شیرازی پس از برخوردبا 3 موتورسیکلت از مسیر خود منحرف شده و با کرکره یک باب مغازه برخورد کرده است.

ملکی ادامه داد: 3موتورسیکلت در محدوده پیاده رو پارک بوده و فاقد راکب بوده است و مغازه نیز در آن زمان بسته بوده است. 

وی با بیان اینکهخوشبختانه این حادثه مصدوم نداشته است تاکید کرد: اتوبوس فاقد مسافر با 3موتورسیکلت بدون راکب و یک باب مغازه بسته برخورد کرده و خوشبختانه در این حادثهتنها فرد حاضر یعنی راننده نیز مصدوم نشده است.

سخنگوی سازمان آتشنشانی با اشاره به ایمن سازی محیط از سوی نیروهای آتش نشان تصریح کرد: آتش نشان هاپس از حضور در محل، محیط را ایمن سازی کرده و ساعت 13 و 53 دقیقه عملیات خود را بهاتمام رساندند.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مغازه - حادثه - برخورد - اتوبوس - مسافر - اشاره - 3موتورسیکلت - مصدوم - آتشنشانی - نیروهای - موتورسیکلت - دقیقه - نشانی - سخنگوی -

نظر شما در مورد : اتوبوس وارد یک باب مغازه شد/ برخورد با 3 موتورسیکلت و ورود به مغازه

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها