امروز جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 17:03:10

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 143403 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 دی 1395 -ساعت : 11:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
طی اول بهمن ماه سال جاریتصمیم کیهان کلهر عوض شد: در همدان کنسرت می‌دهیم

طی اول بهمن ماه سال جاری

طی اول بهمن ماه سال جاریتصمیم کیهان کلهر عوض شد: در همدان کنسرت می‌دهیم

مازندمجلس:«کیهان کلهر» نوازنده نامدار موسیقی ایرانی، شبانگاه یک‌شنبه ۲۶ دی، تصمیم ۲۴ ساعت قبل خود را تغییر داد و اعلام کرد برای برگزاری کنسرت به همدان خواهد رفت.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کیهان کلهر با انتشار اطلاعیه‌ای در کانال رسمی تلگرامی خود، خبر داد که کنسرت «پردگیان باغ سکوت» در تاریخ مقرر در شهر همدان برگزار خواهد شد.

پیش از این و در آخرین ساعات روز شنبه ۲۵ دی، این موسیقی‌دان اعلام کرده بود به دلیل مشکلات پیش آمده در صدور مجوز برگزاری کنسرت در همدان، به آن شهر نخواهد رفت،

در مقابل این موضع‌گیری کیهان کلهر، عصر یک شنبه، فاضل عبادی، مدیرکل ارشاد استان همدان اعلام کرد از ۱۰ روز پیش، مجوز اجرای کنسرت کیهان کلهر برای یکم بهمن ماه صادر شده و برگزاری آن بلا‌مانع است.

چند ساعت بعد از این موضع‌گیری مدیرکل ارشاد استان همدان، کانال رسمی کیهان کلهر در تلگرام، اطلاعیه زیر را منتشر کرد و از حضور گروه موسیقی کنسرت «پردگیان باغ سکوت» در همدان خبر داد: «بدین وسیله به استحضار دوستان و علاقمندان به شرکت در کنسرت «پردگیان باغ سکوت» می‌رسانیم که پس از اعلام انصراف تیم اجرایی در برگزاری کنسرت در شهر همدان که به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها در صدور مجوز در تاریخ مناسب، از سوی اداره ارشاد شهر همدان به وجود آمده بود، پیام‌های پر مهر و لطف شما عزیزان از شهر همدان، همچنین برنامه‌ریزی قبلی و علاقه باطنی و قلبی اعضای گروه برای حضور در جمع گرم و صمیمی مردم همدان، هنروران و هنرشناسان و از سویی دیگر تلاش معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ریاست محترم دفتر موسیقی در حل مشکلات مربوطه و دلجویی از عوامل اخذ مجوز، به پاسداشت شأن موسیقی فرهنگی این کهن مرز و بوم، در روز اول بهمن به همدان خواهیم آمد و به اجرای کنسرت خواهیم پرداخت. به امید دیدار شما عزیزان.»

تازه‌ترین تور کنسرت‌های کیهان کلهر با نام «پردگیان باغ سکوت» از ۲۹ دی تا ۱۷ بهمن در شهرهای اهواز، اصفهان، قزوین، همدان، سنندج، کرمانشاه، کرمان، زاهدان، بیرجند، تربت حیدریه، تهران و سمنان برگزار خواهد شد.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کنسرت - همدان - کیهان - همدان، - سکوت» - «پردگیان - برگزاری - موسیقی - اعلام - ارشاد - استان - خواهیم - عزیزان - اجرای - تاریخ - کانال - برگزار - مشکلات - موضع‌گیری - مدیرکل -

مطالب مرتبط با : طی اول بهمن ماه سال جاریتصمیم کیهان کلهر عوض شد: در همدان کنسرت می‌دهیم
نظر شما در مورد : طی اول بهمن ماه سال جاریتصمیم کیهان کلهر عوض شد: در همدان کنسرت می‌دهیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها