مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 144493 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 دی 1395 -ساعت : 19:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیش از رونمایی و انتشار و از طریق سایت «بیپ تونز»

پیش از رونمایی و انتشار و از طریق سایت «بیپ تونز»«این نیز بگذرد» اثری از «حسین پرنیا» با صدای «فاضل جمشیدی» پیش فروش شد

مازندمجلس:آلبوم «این نیز بگذرد» اثر تازه «حسین پرنیا» با صدای «فاضل جمشیدی» پیش از رونمایی و انتشار آن، از سوی سایت «بیپ تونز»، پیش فروش شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «این نیز بگذرد»، اثری به آهنگسازی «حسین پرنیا» آهنگساز و نوازنده شناخته شده موسیقی ایرانیست که به سبک آوازی و با صدای «فاضل جمشیدی» خواننده موسیقی سنتی به اجرا در آمده است که می توان گفت، جمشیدی پس از وقفه ای نسبتاَ طولانی، بار دیگر آواز خود را در این آلبوم تقدیم مخاطبانش می کند.

این آلبوم در مایه اصفهان ساخته شده و نوازندگانی همچون «آرش فرهنگفر»، «صائب کاکاوند»، «بهمن فریادرس»، «میلاد مرادی» و«پژمان پرنیا» به نوازندگی قطعات آن پرداخته و آواز «فاضل جمشیدی» را همراهی کرده اند.

شایان ذکر است که آلبوم «این نیز بگذرد»، پیش از انتشار از سایت «بیپ تونز» پیش فروش شده و علاقمندان می توانند برای خرید قانونی آن، به این سایت مراجعه نمایند. (از اینجا پیش خرید کنید)

این اثر موسیقایی که از سوی مرکز موسیقی «حوزه هنری» منتشر خواهد شد، قرار است روز شنبه، دوم بهمن ماه، در هجدهمین برنامه «اتفاق ترانه» رونمایی گردد.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : «فاضل - جمشیدی» - آلبوم - رونمایی - پرنیا» - انتشار - «حسین - موسیقی - بگذرد»، - تونز» - بگذرد» -

نظر شما در مورد : پیش از رونمایی و انتشار و از طریق سایت «بیپ تونز»«این نیز بگذرد» اثری از «حسین پرنیا» با صدای «فاضل جمشیدی» پیش فروش شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها