امروز پنج شنبه 30 شهریور 1396 ساعت 23:57:36

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 146273 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 بهمن 1395 -ساعت : 16:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تاکید عارف به ضرورت پیروزی اصلاح‌طلبان در «گام سوم»

در دیدار با مجمع جوانان ایران صورت گرفت؛

تاکید عارف به ضرورت پیروزی اصلاح‌طلبان در «گام سوم»

مازندمجلس: عضو هیئت مؤسس مجمع جوانان ایران به تشریح جزئیات نشست این تشکل سیاسی با رییس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان پرداخت

مازندمجلس:جمشید ایرانی عضو هیئت مؤسس مجمع جوانان ایران درباره نشست اعضای این مجمع با محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید اظهار داشت: این جلسه با حضور نمایندگان احزاب و نهاد‌های مدنی و اعضای جبهه صورت گرفت.

وی افزود: دکتر عارف در این جلسه ضمن تأیید و تأکید بر فعالیت‌های تشکیلاتی و حزبی نبود شرایط مناسب راه شکل‌گیری تحزب در شرایط موجود جامعه ایران را کارکرد فعالیت سیاسی پیرامون جبهه‌ها اعلام کردند.

عضو هیئت مؤسس مجمع جوانان ایران گفت: رییس فراکسیون امید شکل‌گیری یک جبهه واحد و اثرگذار در جبهه اصلاح‌طلبان را ستود و گفت که و این اتحاد و انسجام منجر به گام اول. پیروزی کاندیدای این جبهه در انتخابات 92 و گرفتن اکثریت مجلس و تشکیل یک فراکسیون قوی به نام فراکسیون امید در مجلس بود.

ایرانی به نقل از رییس شورای سیاست‌گذاری تصریح کرد: اصلاح‌طلبان باید به دنبال پیروزی در گام سوم که آن «انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در سال 96» است، باشند.

وی افزود: آقای عارف ضمن ابراز شرمندگی از عدم استفاده و فضاسازی برای جوانان تمام دغدغه خود را ایجاد بستر مناسب برای حضور و بروز جوانان دانست.

عضو هیئت مؤسس مجمع جوانان ایران اظهار کرد: در ابتدای این جلسه بهمن‌زاده نیز درباره تأثیرگذاری این مجمع در تأثیرگذاری و دیدبانی سیاسی و ضرورت تشکیل یک جنبش مجازی برای مخالفت با ایجاد فراکسیون قومیتی سخن گفت و بازتاب و نامه اعضای 40 هزارنفره این کمپین را به عارف تقدیم کرد.

 


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جوانان - فراکسیون - اعضای - اصلاح‌طلبان - پیروزی - شکل‌گیری - سیاسی - تشکیل - تأثیرگذاری - ایجاد - مناسب - اظهار - ضرورت - ایرانی - درباره - افزود - شرایط -

نظر شما در مورد : تاکید عارف به ضرورت پیروزی اصلاح‌طلبان در «گام سوم»

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها