امروز جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 17:04:09

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 146420 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 بهمن 1395 -ساعت : 09:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چرا اجساد زیر آوار مانده ساختمان پلاسکو شب کشف می شوند

پاسخ به یک شایعه در فضای مجازی؛

چرا اجساد زیر آوار مانده ساختمان پلاسکو شب کشف می شوند

مازندمجلس: سخنگوی سازمان آتش نشانی به حواشی مطرح شده پیرامون این موضوع که چرا بیشتر جسدهای کشف شده در حادثه پلاسکو، شب کشف شده اند پاسخ داد

مازندمجلس: سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: تاکنون 2جسد شهدای آتش نشان از زیر آوار ساختمان پلاسکو کشف شده است. یک تن از آتش نشان هانیز در پی شدت سوختگی در بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی افزود: 4 پیکر متعلق به شهروندان نیز تاکنوناز زیر آوار ساختمان پلاسکو خارج شده و جستجوها برای یافتن سایر پیکرها ادامهدارد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به روندفعالیت آتش نشان ها تصریح کرد: شاید یکی از دلایل اینکه تاکنون بیشتر پیکرها شب هاپیدا شده اند به این خاطر باشد که فعالیت آتش نشان ها صبح ادامه دارد و آنها بهنقاطی که مشکوک می شوند، نشانه گذاری کرده و شب ها تجسس ها را ادامه می دهند.

ملکی ادامه داد: آتش نشان ها روزها کار جانماییها و آواربرداری ها را آغاز می کنند و شب ها زمانی که نور کافی برای انجام فعالیتهای مرتبط با نشانه گذاری نیست به تجسس می پردازند.

وی با تکذیب حواشی مطرح شده مبنی بر اینکه محیطآوار برداری ساختمان پلاسکو ایمن نیست اذعان کرد: شرایط تحت کنترل آتش نشان ها استو از این بابت با مشکل مواجه نیستیم.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساختمان - پلاسکو - ادامه - نشانه - گذاری - پیکرها - تاکنون - اینکه -

نظر شما در مورد : چرا اجساد زیر آوار مانده ساختمان پلاسکو شب کشف می شوند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها