امروز پنج شنبه 30 شهریور 1396 ساعت 23:58:59

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 146750 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 بهمن 1395 -ساعت : 08:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اثر «نرگس جعفری»

اثر «نرگس جعفری»مجموعه ترانه «حیف» رونمایی می‌شود

مازندمجلس:آیین رونمایی و جشن امضا نخستین مجموعه ترانه مستقل نرگس جعفری ترانه‌سرای جوان کشور با عنوان «حیف»، روز پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه و با همکاری انتشارات نگاه در محل فروشگاه نشر ثالث و با حضور جمعی از هنرمندان برجسته موسیقی کشور برگزار می‌گردد.

مجموعه ترانه «حیف» دربرگیرنده ۱۰۵ ترانه در ۱۶۰ صفحه است که توسط انتشارات نگاه به چاپ رسیده است و اغلب این ترانه‌ها، ترانه‌های عاشقانه است و حدود ۶ ترانه اجتماعی هم در این کتاب گنجانده‌شده است و اشعار این کتاب نیز اغلب کارهای اجرانشده این ترانه‌سرای جوان کشور است.

نرگس جعفری این کتاب را به پدر و مادر خود تقدیم کرده و در صفحه‌ی نخست این کتاب نوشته‌شده : «تقدیم به پدر و مادرم که لبخندشان زیباترین تصویر جهان من است.» ضمن اینکه در انتهای این کتاب یادداشت‌هایی از دکتر محمدرضا چراغعلی، رضا صادقی و مسعود امامی قرار دارد.

مراسم رونمایی این کتاب، روز پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه از ساعت ۱۷ در محل فروشگاه نشر ثالث واقع در خیابان کریمخان زند ، بین خیابان ایرانشهر و خیابان ماهشهر ، کتاب‌فروشی ثالث برگزار می‌شود و حضور در این مراسم برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ترانه - خیابان - رونمایی - انتشارات - فروشگاه - برگزار - مراسم - بهمن‌ماه - ترانه‌سرای - «حیف» - مجموعه - جعفری - «نرگس - پنجشنبه -

نظر شما در مورد : اثر «نرگس جعفری»مجموعه ترانه «حیف» رونمایی می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها