مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147140 -تاریخ انتشار : شنبه 23 بهمن 1395 -ساعت : 18:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در جلسه با سید حسن خمینی بر آشتی ملی تاکید شد

حیدری نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با مازندمجلس:

در جلسه با سید حسن خمینی بر آشتی ملی تاکید شد

اختصاصی مازندمجلس: روز گذشته در دیدار چند تن از نمایندگان مجلس تهران با سید حسن خمینی در مرقد امام (ره) بر روی لزوم آشتی ملی تاکید شد و آشتی ملی خواست اکثریت اصلاح طلبان مطرح شد

اختصاصی مازندمجلس: غلامرضا حیدری دیشب در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایندگان مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی مهمان یادگار امام راحل (آیت الله سید حسن خمینی) در جماران بود.

حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار مازندمجلس گفت: در فرصت کوتاهی که در اختیارم گذاشته شد چند خاطره از دوران انقلاب تعریف کردم و بر لزوم تلاش برای ایجاد اتحاد و همبستگی و تحقق ایده آشتی ملی در آستانه سالگرد انقلاب را تاکید کردم.

نماینده مردم تهران افزود: معتقدم امروز بیش از هر زمان دیگری، بزرگترین خدمت به ملت، نظام و رهبری گرانقدر، ایجاد وفاق و همدلی به دور از جناح بندی های سیاسی و باندی و ترویج نگاه ملی میان تمامی آحاد جامعه است.

نماینده لیست امید به اشاره به اینکه امروز با توجه به تهدید بزرگی که در پی انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا به وجود آمده، ادامه داد: لزوم این همبستگی بیش تر از گذشته احساس می‌شود. در چنین فضایی، مهم ترین تبلور آشتی ملی، رفع حصر عزیزانی است که تمام عمر و زندگی خود را برای برپایی و استقرار جمهوری اسلامی عزیز گذاشته اند.

غلامرضا حیدری در پایان گفت: در این دیدار ابراز امیدواری کردم که جناب آیت الله سید حسن خمینی در ایجاد ارتباط بیش تر اصلاح طلبان با مقام معظم رهبری جهت حل مشکلات و گفت و گوی بیش تر، تلاش و کوشش نمایند.

ابراهیم حاتمی، خبرنگار پارلمانی مازندمجلس

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : غلامرضا حیدری - سید حسن خمینی -

مطالب مرتبط با : در جلسه با سید حسن خمینی بر آشتی ملی تاکید شد
نظر شما در مورد : در جلسه با سید حسن خمینی بر آشتی ملی تاکید شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها