امروز چهار شنبه 11 اسفند 1395 ساعت 23:32:01

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147178 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عملکرد «آخوندی» در حوزه مسکن مثبت نبود/ ممکن است در روز استیضاح مدرکی رو شود یا آخوندی گافی بدهد که ورق برگردد

جمالی‌نوبندگانی :

عملکرد «آخوندی» در حوزه مسکن مثبت نبود/ ممکن است در روز استیضاح مدرکی رو شود یا آخوندی گافی بدهد که ورق برگردد

مازندمجلس: عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه عملکرد «آخوندی» در حوزه مسکن مثبت نبود، گفت: جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی قابل پیش‌بینی نیست.
مازندمجلس:جواد جمالی‌نوبندگانی نماینده مردم فسا و عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، اظهار داشت:‌ معتقدم باید توضیحات وزیر راه و شهرسازی و استدلال‌های استیضاح‌کنندگان را در روز بررسی طرح استیضاح بشنویم و سپس با اطلاعاتی که از عملکرد وزیر از قبل داریم، ممزوج کنیم تا بتوانیم رأی و نظرمان را بدهیم.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد آخوندی در وزارت راه و شهرسازی، گفت:‌ متأسفانه برخی مشکلات در این وزارتخانه پس از ادغام 2 وزارتخانه مسکن و راه و ترابری پیش آمد و ادغام این 2 وزارتخانه هیچ تناسبی با یکدیگر نداشت، متأسفانه شاهدیم بسیاری از افراد در حوزه راه در این وزارتخانه مسئولند در حالی که قبلاً مسئولیت‌شان در حوزه مسکن بوده است و این دوستان کلاً‌ هیچ اطلاع و آگاهی از امورات راه ندارند.

نماینده فسا در مجلس تصریح کرد: ادغام 2 وزارتخانه مسکن و راه و ترابری بسیار به تشکیلات آسیب وارد کرد، البته این ادغام در زمان وزارت آقای آخوندی نبوده است.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا نظر شما نسبت به عملکرد وزیر راه و شهرسازی با توجه به سانحه برخورد دو قطار در سمنان و اظهارات آقای آخوندی مبنی بر بیمه بودن مسافران، مثبت است؟ توضیح داد: بنده نگفتم نظرم نسبت به عملکرد وزیر راه و شهرسازی مثبت است، از طرفی آن جمله وزیر درباره بیمه بودن مسافران قطار اصلاً حرف جالب و زیبایی نبود و همه هم به آن سخنان آقای آخوندی اعتراض کردند و وی هم عذرخواهی کرد.

جمالی‌نوبندگانی با بیان اینکه بنده نمی‌خواهم درباره رأی آوردن یا نیاوردن طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی از پیش قضاوتی کنم، گفت: بنده عملکرد آخوندی در حوزه راه را مثبت می‌دانم، اما عملکرد وی در حوزه مسکن را مثبت نمی‌دانم.

نماینده فسا در مجلس در ادامه این مصاحبه به سؤالی مبنی بر اینکه آیا سانحه برخورد 2 قطار در سمنان مربوط به حوزه «مسکن» بود یا حوزه «راه»، پاسخی نداد و درباره رأی‌آوری یا عدم رأی‌آوری استیضاح آخوندی در صحن علنی، گفت: ممکن است به یکباره در روز بررسی طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی فردی صحبتی انجام دهد یا مدرکی رو کند یا خود وزیر گافی بدهد که ورق کلاً برگردد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رأی‌آوری یا عدم رأی‌آوری طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی واقعاً قابل پیش‌بینی نیست، اما برخی می‌گویند چند ماه بیشتر به پایان عمر دولت یازدهم باقی نمانده است و اگر استیضاح رأی بیاورد، دولت برای وزارت راه و شهرسازی سرپرست تعیین می‌کند و همچنین با توجه به اینکه نزدیک ایام نوروز هستیم و ممکن است با رأی‌آوری استیضاح آخوندی، کشور آسیب ببیند، شاید این شانسی باشد که وزیر راه از آن برخوردار باشد.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استیضاح - آخوندی - شهرسازی - عملکرد - رأی‌آوری - وزارتخانه - ادغام - اینکه - وزارت - درباره - جمالی‌نوبندگانی - نماینده - سمنان - پایان - سؤالی - برخورد - سانحه - ادامه - برگردد - مدرکی - گفت‌وگو - اشاره - شهرسازی، - متأسفانه - بررسی - ترابری -

مطالب مرتبط با : عملکرد «آخوندی» در حوزه مسکن مثبت نبود/ ممکن است در روز استیضاح مدرکی رو شود یا آخوندی گافی بدهد که ورق برگردد
نظر شما در مورد : عملکرد «آخوندی» در حوزه مسکن مثبت نبود/ ممکن است در روز استیضاح مدرکی رو شود یا آخوندی گافی بدهد که ورق برگردد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها