مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147248 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
صادرات 2 میلیارد دلاری تعاونی ها در 10 ماه گذشته

معاون وزیر تعاون خبر داد

صادرات 2 میلیارد دلاری تعاونی ها در 10 ماه گذشته

مازندمجلس: بندرعباس - ایرنا - معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 2 میلیارد دلار کالا توسط تعاونی های کشور در مدت 10 ماه گذشته صادر شده است.
مازندمجلس: سیدحمید کلانتری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: میزان صادرات تعاونی در سال گذشته یک میلیارد و 700 میلیون دلار بود که هدف گذاری امسال صادرات بخش تعاون بر روی 2 و نیم میلیارد دلار قرار دارد.
وی ادامه داد: با توجه به تحرک های اقتصادی صورت گرفته در مدت سه ماه گذشته امید می رود هدفگذاری انجام شده برای سال جاری تا نیمه اسفند محقق شود.
معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: برای اعلام آمارهای صادرات تعاونی ها با توجه به تفکیک نکردن صادرکنندگان به عنوان تعاونی و بخش خصوصی و دولتی از سوی گمرک مشکل هایی وجود دارد.
کلانتری بیان کرد: آماری که از سوی وزارت تعاون در خصوص صادرات تعاونی ها صورت می گیرد، بر اساس داده های خود تعاونی ها است.
به گزارش ایرنا، سید حمید کلانتری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز چهارشنبه نشستی با مدیران اتحادیه ها و هیات رئیسه اتاق تعاون هرمزگان داشت و در مراسم دیگری با حضور وی، کلید 84 واحد مسکونی مهر به ارزش 6 میلیارد و 888 میلیون تومان در کوی خلیج فارس بندرعباس به اعضای تعاونی واگذار شد.
6048/3219/1772
خبرنگار: عزت الله معمارباشی ** انتشار دهنده : مجید ملازاده


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تعاونی - صادرات - تعاون - میلیارد - کلانتری - گذشته - معاون - اجتماعی - تعاون، - میلیون - چهارشنبه -

نظر شما در مورد : صادرات 2 میلیارد دلاری تعاونی ها در 10 ماه گذشته

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها