مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147251 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نشست خبرگان صنعت برق کشور درباره بررسی راهکارهای برق خوزستان

با حضور قائم‌مقام وزیر نیرو صورت گرفت:

نشست خبرگان صنعت برق کشور درباره بررسی راهکارهای برق خوزستان

مازندمجلس: نشست خبرگان صنعت برق کشور درباره بررسی راهکارهای برق خوزستان با حضور قائم‌مقام وزیر نیرو در خوزستان برگزار شد.
مازندمجلس: نشست خبرگان صنعت برق کشور درباره بررسی راهکارهای برق خوزستان با حضور قائم‌مقام وزیر نیرو در خوزستان برگزار شد.

به‌گزارش ایلنا، در این نشست که در آن "محمودرضا حقی‌فام" معاون توزیع و "سیدزمان حسینی" معاون انتقال توانیر، کفاشیان، رییس بخش انرژی سازمان برنامه‌ریزی و مدیریت کشور، "میرفتاح فتاح قره‌باغ"، مدیرعامل سابق شرکت مدیریت شبکه برق ایران و همچنین مدیران اسبق و مدیران کنونی صنعت برق استان خوزستان برگزار شد، راهکارهای فوری و بلندمدت مشکل برق استان خوزستان و شهر اهواز بررسی شد.

در حاشیه این نشست، "ستار محمودی" قائم‌مقام وزیر نیرو در زمینه بحث‌های مطرح شده اظهار داشت: با جمع‌بندی تمامی نظرهای خبرگان و پیشکسوتان صنعت آب و برق، مقرر شده که روند پیشرفت کارها و برنامه‌های از پیش تعیین شده در نشست‌های منظم هفتگی مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی به تصمیم‌های فوری و اجرایی این نشست اشاره کرد و گفت: بر اساس نظر اعضا تصمیم گرفته شد تا از فردا بار تامین برق تصفیه‌خانه شماره یک اهواز در زمان حوادث از شبکه سراسری جدا شود تا بروز حادثه خللی در روند آب‌رسانی به شهروندان ایجاد نکند.

قائم‌مقام وزیر نیرو با بیان اینکه در زمان حاضر 30 درصد بودجه مورد درخواست برای اقدام‌های فوری در بخش برق خوزستان تامین شده است، گفت: تامین به موقع اعتبار موردنیاز نقش مهمی در روند اجرای برنامه‌ها خواهد داشت و خوشبختانه با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در این نشست امیدواریم این امر به موقع محقق شود.

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خوزستان - قائم‌مقام - مدیریت - راهکارهای - خبرگان - تامین - بررسی - استان - اهواز - مدیران - برگزار - درباره - معاون - برنامه‌ریزی -

نظر شما در مورد : نشست خبرگان صنعت برق کشور درباره بررسی راهکارهای برق خوزستان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها