امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 23:21:20

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147253 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
احداث میدان راه‌آهن با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال

مدیرکل راه‌آهن هرمزگان خبر داد

احداث میدان راه‌آهن با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال

مازندمجلس: مدیرکل راه‌آهن استان هرمزگان گفت: کلنگ‌ بهسازی میدان ورودی راه‌آهن هرمزگان با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال به زمین زده می‌شود.
مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمدرضا پورفخری ظهر امروز در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی میدان ورودی راه‌آهن هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران شاهد افتتاح ساختمان پلیس راه‌آهن هرمزگان در سه طبقه و با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد و 150 میلیون ریال به متراژ 1300 مترمربع  بودیم  که به لطف خدا از امروز در اختیار پلیس راه‌آهن هرمزگان قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در جوار ساختمان پلیس راه‌آهن نیز، کلنگ‌ بهسازی میدان ورودی راه‌آهن هرمزگان با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال به زمین زده می‌شود که امیدواریم حداکثر طی 24 ماه بهسازی و مورد بهره‌برداری قرار گیرد و در نظر بنایی ایجاد شود که در خور شأن مردم هرمزگان و مسافرانی که قطار را انتخاب می‌کنند، باشد.

مدیرکل راه‌آهن استان هرمزگان اضافه کرد: با توجه به نگرش خوب و مثبت مدیرعامل راه‌آهن که همیشه بر بهسازی و مرتب‌سازی ایستگاه‌ها تأکید دارند، امیدوارم در مدت مقرر و تعیین‌شده اجرا شود تا مردم هرمزگان از آن استفاده لازم را ببرند.

3264/خ20


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : راه‌آهن - هرمزگان - امروز - میلیارد - اعتباری - میدان - بهسازی - مدیرعامل - ورودی - مدیرکل -

نظر شما در مورد : احداث میدان راه‌آهن با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها