مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147355 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
احزاب سیاسی نتوانسته‌اند به معنای واقعی کلمه در جامعه ایران نهادینه شوند/ ساختار بیمارگونه تحزب باید بهبود یابد

آذرباد در کنگره حزب ترقی ایران

احزاب سیاسی نتوانسته‌اند به معنای واقعی کلمه در جامعه ایران نهادینه شوند/ ساختار بیمارگونه تحزب باید بهبود یابد

مازندمجلس: دبیرکل حزب ترقی ایران با بیان اینکه ساختار بیمارگونه تحزب باید بهبود یابد بر ضرورت نهادینه شدن احزاب در جامعه سیاسی، اجتماعی ایران تاکید کرد.
مازندمجلس:،‌ بابک آذرباد دبیرکل حزب ترقی ایران امروز (پنج‌شنبه) در کنگره این حزب در تهران اظهار داشت: احزاب یکی از موثرترین نهادهای تاثیرگذار و حلقه رابط بین مردم و حاکمیت است.

وی افزود: اهداف سیاسی ما هنوز به معنای واقعی کلمه نهادینه نشده است. به اعتقاد آذرباد احزاب سیاسی ایران نتوانسته ارتباط سیاسی، جامعه‌پذیری سیاسی و مشارکت مردم را ساماندهی و تحقق ببخشد.

وی تاکید کرد: اگر ساختار بیمارگونه احزاب بهبود یابد تشکل‌های سیاسی می‌توانند از طریق تبلیغات و گفت‌وگو در مشارکت‌های سیاسی و اقتصادی تاثیر بسیاری داشته باشند.

دبیرکل حزب ترقی به فعالیت‌های این حزب در انتخابات‌های مختلف اشاره و تاکید کرد: در سال 84 نخست از دکتر معین و در مرحله دوم نیز حامی مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بودیم و در سال 88 نیز از میرحسین موسوی حمایت کردیم.

 


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سیاسی - احزاب - آذرباد - بهبود - بیمارگونه - تاکید - دبیرکل - واقعی - کنگره - معنای - نهادینه - ساختار -

مطالب مرتبط با : احزاب سیاسی نتوانسته‌اند به معنای واقعی کلمه در جامعه ایران نهادینه شوند/ ساختار بیمارگونه تحزب باید بهبود یابد
نظر شما در مورد : احزاب سیاسی نتوانسته‌اند به معنای واقعی کلمه در جامعه ایران نهادینه شوند/ ساختار بیمارگونه تحزب باید بهبود یابد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها