امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 23:18:31

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147356 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تعمد یا سهل‌انگاری در قیمت‌گذاری زیان‌بار پالایشگاه کرمانشاه با برخورد لازم مواجه می‌شود

بهرام‌نیا :

تعمد یا سهل‌انگاری در قیمت‌گذاری زیان‌بار پالایشگاه کرمانشاه با برخورد لازم مواجه می‌شود

مازندمجلس: رئیس کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر زیان بیت‌المال در قیمت‌گذاری پالایشگاه کرمانشاه گفت: در این زمینه چه به‌صورت تعمدی تخلف و یا سهواً قیمت‌گذاری شده باشد، برخورد لازم صورت خواهد گرفت.
مازندمجلس:حسین بهرام‌نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی ، درباره نظارت کمیته نفت و گاز این کمیسیون بر موضوع واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به یک پنجم قیمت، گفت: اعضای کمیته به محل اعزام شدند و انبارها و قطعات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پالایشگاه و نیز عرصه و اعیان پالایشگاه را را بازدید کردند.

وی اضافه کرد: در مجموع با استفاده از اسناد، مدارک و نظریه‌های کارشناسی و استماع سخنان متخصصان جمع‌بندی صورت گرفت که در قالب گزارشی به‌زودی در اختیار کمیسیون قرار خواهد گرفت.

بهرام‌نیا با تصریح بر اینکه ارزش قیمت‌گذاری جهت واگذاری با ارزش واقعی کارخانه اختلاف قابل‌توجهی دارد، گفت: در این قیمت‌گذاری به بیت‌المال زیان وارد شده است و امیدواریم پس از ارائه گزارش به کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد تا چه به صورت تعمدی تخلف شده باشد و یا سهواً قیمت‌گذاری شده باشد، برخورد مناسب صورت گیرد.

وی با تأکید بر اینکه نهادها و مدیرانی که مورد اعتماد مسئولان بابت موضوع واگذاری‌ها قرار می‌گیرند باید با دقت‌نظر بیشتر و از همه زوایا، جوانب مسئولیت خود را بسنجند، اظهار داشت: متأسفانه در واگذاری پالایشگاه کرمانشاه این مهم مغفول واقع شده است، به‌طوری‌که حتی جای تحقیق و تفحص نیز وجود دارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با ابراز امیدواری نسبت به ارائه نظریه نهایی کمیته نفت و گاز به کمیسیون انرژی تا هفته آینده گفت: آن بخش از سازمان هدفمندسازی که مسئولیت واگذاری شرکت‌ها را طبق اصل 44 داشته است، باید پاسخگوی این اجحاف در بیت‌المال در زمینه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه باشند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پالایشگاه - واگذاری - کمیسیون - قیمت‌گذاری - کرمانشاه - بهرام‌نیا - کمیته - ارائه - مسئولیت - انرژی - بیت‌المال - موضوع - برخورد - گفت‌وگو - اینکه -

مطالب مرتبط با : تعمد یا سهل‌انگاری در قیمت‌گذاری زیان‌بار پالایشگاه کرمانشاه با برخورد لازم مواجه می‌شود
نظر شما در مورد : تعمد یا سهل‌انگاری در قیمت‌گذاری زیان‌بار پالایشگاه کرمانشاه با برخورد لازم مواجه می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها