مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147364 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رقم تخلف صندوق فرهنگیان 8 تا 12 هزار میلیارد تومان است/ پول معلمان را به طور غیرقانونی برداشت کردند

عباسی در گفتگو با مشرق:

رقم تخلف صندوق فرهنگیان 8 تا 12 هزار میلیارد تومان است/ پول معلمان را به طور غیرقانونی برداشت کردند

مازندمجلس: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت به معلمان و فرهنگیان قول می دهیم که کمیته تحقیق و تفحص تا آخرین ریال پول را از افراد متخلف بگیرد.
مازندمجلس:

اسدالله عباسی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با خبرنگار مشرق در خصوص آخرین وضعیت هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان درمجلس اظهار داشت: متاسفانه در جریان تخلفاتی که در صندوق ذخیره فرهنگیان رخ داد درحق معلمان ظلم شده چرا که اموال صندوق متعلق به فرهنگیان است.

وی با اشاره به حقوق اندک فرهنگیان افزود: معلمان و فرهنگیان حقوق کمیدریافت می کنند ولی برای سرمایه گذاری بخشی از همین حقوق را در صندوق ذخیره پسانداز می کردند تا ارزش افزوده پیدا کند ولی متاسفانه عده ای از طریق رانت و باندبازی به این صندوق ورود کردند و میلیاردها تومان از پول معلمان را به طور غیر قانونیبرداشت کردند.

عباسی ادامه داد: ما به معلمان و فرهنگیان قول می دهیم که کمیته تحقیقو تفحص تا آخرین ریال پول را از افراد متخلف بگیرد و افرادی هم که خاطی بودند بامستندات و دلایل کافی به قوه قضائیه معرفی می کنیم تا درس عبرتی برای آیندگان باشدکه چنین تخلفی را انجام ندهند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در حال حاضر جلوی تخلفات گرفته شده،گفت: مجلس در حال بررسی است تا ببیند که حجم تخلفات چقدر است.

وی تاکید کرد: رقم تخلفات در صندوق ذخیره فرهنگیان بین 8 تا 12 هزارمیلیارد تومان است ولی هنوز رقم دقیق تخلفات معلوم نشده است ولی به محض معلوم شدن،رقم دقیق اعلام خواهد شد.


منبع : مشرق


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگیان - صندوق - معلمان - تخلفات - ذخیره - عباسی - تومان - معلوم - متاسفانه -

مطالب مرتبط با : رقم تخلف صندوق فرهنگیان 8 تا 12 هزار میلیارد تومان است/ پول معلمان را به طور غیرقانونی برداشت کردند
نظر شما در مورد : رقم تخلف صندوق فرهنگیان 8 تا 12 هزار میلیارد تومان است/ پول معلمان را به طور غیرقانونی برداشت کردند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها