امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 23:13:24

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147365 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آیا خبر دستبند زدن به کودک ۵ ساله در آمریکا صحت دارد؟+ عکس

نقش ضد انقلاب در حمایت از ترامپ؛

آیا خبر دستبند زدن به کودک ۵ ساله در آمریکا صحت دارد؟+ عکس

مازندمجلس: کانال‌های ضدانقلاب بلافاصله بعد از فرمایش رهبری مبنی بر دستبند زدن به کودک 5 ساله، با سو استفاده از موج خبری‌ای پیش‌آمده درباره تصویر اشتباه از کودک 5 ساله ایرانی، ادعا کردند که این خبر به‌طور کامل اشتباه است.
مازندمجلس: سرویس سیاست مشرق - پس‌ازآنکه یک پسربچه 5 ساله درفرودگاه بین‌المللی دالس در ایالت ویرجینیا، تصویری در شبکه‌های اجتماعیمنتشر شد که مربوط به دستبند زدن یک کودک در مهدکودکی در آمریکا بود. آیا خبر دستبند زدن به کودک ۵ ساله در آمریکا صحت دارد؟ 

این عکس خیلی زود تکذیب شد، اما بازداشت اینکودک را تحت‌الشعاع خود قرارداد. این کودک که تابعیت آمریکایی دارد و مادر ایرانی‌الاصلشدر مریلند آمریکا زندگی می‌کند، در روز تولد خود به همراه خانواده دیگری به آمریکاآمده بود تا به مادر خود بپیوندد.

رهبر انقلاب امروز در توصیف رفتارهای عریان حکومت آمریکا و رئیس‌جمهورمعلوم‌الحالش فرمودند: ما از این آقای تازه آمده متشکریم چراکه زحمت ما را کم کردهو با نشان دادن چهره واقعی آمریکا، حرف‌های ۳۸ ساله جمهوری اسلامی ایران را درباره فساد سیاسی، اقتصادی، اخلاقی واجتماعی دستگاه حاکم بر آمریکا ثابت کرده است... الآن هم با این کارهایی که انجاممی‌دهند، نشان می‌دهند حقیقت آمریکا چیست، حقوق بشر آمریکایی یعنی چه، بچه 5 سالهرا دستبند می‌زنند، حقوق بشر این‌ها، این است."

کانال‌های ضدانقلاب بلافاصله بعد از فرمایش رهبری مبنی بر دستبند زدنبه کودک 5 ساله، با سو استفاده از موج خبری‌ای پیش‌آمده درباره تصویر اشتباه ازکودک 5 ساله ایرانی، ادعا کردند که این خبر به‌طور کامل اشتباه است درحالی‌که وب‌سایت‌هایمعتبر خبری غرب، به این واقعیت اشاره کردند.

در همین باره کانال تلگرامی ‌از نو نوشت: درخصوص بازداشت این کودک، رسانه‌های متعددی مانند ایندیپندنت، میرور و دیلی ‌میل بهبازداشت و هم به دستبند زدن به این کودک اشاره‌کرده‌اند.[1]

آیا خبر دستبند زدن به کودک ۵ ساله در آمریکا صحت دارد؟ 

میرور می‌نویسد: تیم امنیتی ترامپ می‌گوید: پسربچه5 ساله دستگیر و دستنبد زده‌شده است، زیرا وی تهدید امنیتی برای آمریکا است.

آیا خبر دستبند زدن به کودک ۵ ساله در آمریکا صحت دارد؟   در روز ۳۱ ژانویه، یکی از خبرنگاران در نشست مطبوعاتی‌شاناسپایسر، سخنگوی کاخ سفید، در این رابطه سؤال پرسید که با جواب جنجال‌برانگیزسخنگو مواجه شد.

شان اسپایسر نه‌تنها این بازداشت ۵ ساعته را تکذیبنکرد، بلکه گفت درست است او ۵ سالش بوده ... اما سن و جنسیت باعث نمی‌شود او را تهدید به‌حساب نیاوریم![2]


[1] -http://www.mirror.co.uk/news/world-news/donald-trumps-team-says-5-9725070

[2] - http://www.independent.co.uk/news/world/americas/white-house-five-year-old-boy-detained-dulles-international-airport-hours-sean-spicer-pose-security-a7554521.html


منبع : مشرق


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمریکا - دستبند - بازداشت - تهدید - world - امنیتی - آمریکایی - انقلاب - درباره - اشتباه -

مطالب مرتبط با : آیا خبر دستبند زدن به کودک ۵ ساله در آمریکا صحت دارد؟+ عکس
نظر شما در مورد : آیا خبر دستبند زدن به کودک ۵ ساله در آمریکا صحت دارد؟+ عکس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها