امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 23:17:32

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147410 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

لاریجانی در صحن مجلس اعلام کرد؛

جلسه استیضاح آخوندی یکشنبه اول اسفند برگزار می‌شود

مازندمجلس: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی، یکشنبه هفته آینده در صحن مجلس برگزار می‌شود.
مازندمجلس:به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام وصول شدن استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: طبق روال باید آقای آخوندی برنامه‌ریزی کرده و روزی را برای حضور در مجلس مشخص می‌کرد که ایشان این اختیار را به رئیس مجلس سپرد.

وی افزود: من هم برنامه‌ریزی کردم که بر این اساس یکشنبه هفته آینده ابتدا استیضاح را بررسی می‌کنیم و بعد از آن وارد بررسی بودجه ۹۶ می‌شویم.

گفتنی است، استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی بعد از آنکه دو هفته پیش در کمیسیون عمران مجلس قطعیت یافته بود، دو روز پیش نیز پس از حضور آخوندی در این کمیسیون یک بار دیگر بررسی و تصویب شد و در آغاز جلسه نوبت عصر امروز مجلس از سوی هیأت رئیسه اعلام وصول شد.

سوانح ریلی و جاده‌ای و بی‌توجهی به این حوزه، مشکلات مسکن مهر و ابهامات مربوط به خرید ناوگان هوایی از جمله محورهای استیضاح آخوندی است.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آخوندی - استیضاح - بررسی - اعلام - برنامه‌ریزی - شهرسازی - کمیسیون - شورای - یکشنبه - لاریجانی - اسلامی - امروز -

نظر شما در مورد : جلسه استیضاح آخوندی یکشنبه اول اسفند برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها