مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147433 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اند

سیاسیون در راهپیمایی؛

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اند

مازندمجلس: شخصیت های سیاسی، نظامی، فرهنگی در سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در یوم الله 22 بهمن، پا به پای مردم، شعار مرگ به آمریکا سردادند.
مازندمجلس: سرویس سیاست مشرق - مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم در سراسر کشور آغاز شد.چهره‌های سیاسی نیز در این مراسم حضور داشته و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داده‌اند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود. *******

چهرهاقالیباف: حضور مردم مهمترین پاسخ به گزافه‌گویی‌هایآمریکایی‌ها است

محمدباقر قالیباف صبح امروز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمناصفهان در جمع خبرنگاران با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: خدا راشاکرم که در روز پیروزی انقلاب اسلامی توفیق حضور در شهری را دارم که انقلابی‌ترینمردم ایران را دارد، مردم اصفهان بیشترین هزینه را برای پیروزی انقلاب و دوران دفاعمقدس دادند و حضور در جمع این مردم برای من افتخار است.

وی افزود: دشمنان ما دشمنانی قسم خورده هستند، تا زمانیکه روحیه مبارزه با ظلم و استکبارستیزی داشته باشیم آنها همیشه از دست ما ناراحتخواهند بود، مگر اینکه در زمانی احساس شود آنها به دنبال نرمش هستند.

شهردار تهران تصریح کرد: با رفتاری کهدولتمردان آمریکا شروع کردند امروز خواهند دید که مردم ما هرچقدر به مبارزه بیشترفراخوانده شوند استقامت و تلاش بیشتری از خود نشان خواهند داد، همان طور که دردوران دفاع مقدس و دیگر حوادث در دفاع از آرمان‌های امام و رهبری به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه 22 بهمن روز پیوند همیشگی بین امت،امام و رهبری است، گفت: هر تهدید و مشکلی که برای کشور ما به وجود آمده بدون شکمردم برای خنثی کردن آن در میدان حاضر شده‌اند، حضور مردم انسجام و وحدت را درسایه ولایت فقیه به نمایش می‌گذارد و این خود مهمترین پاسخ به گزافه‌گویی‌هایآمریکایی‌ها است.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندمحسن اسماعیلی: مردم درس خوبی به ترامپخواهند داد

محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری در حاشیه مراسم جشنپیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم از ساعات اولیه راهپیمایی یوم‌الله 22بهمن نشان‌دادند که هنوز با همان شور و شعور در صحنه‌های انقلاب حضور دارند،اظهارداشت: این حضور درس خوبی به رئیس ‌جمهور تازه کار آمریکا خواهد داد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: این درس خوبی برایایالات متحده خواهد بود تا بداند که چگونه با ملت بزرگ ایران سخن بگوید.

این عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: حضور پرشکوهمردم در راهپیمایی 22 بهمن 95 به یک خاطره ماندگار تبدیل خواهد شد.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندمحسن رضایی: هر کسی با این انقلاب در بیفتد با ملتایران در افتاده است

محسن رضایی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت:مهمترین پیام این راهپیمایی این است که ملت ایران اعلام می‌کند که ماانقلابی هستیم و با همه توان انقلاب را حفظ می‌کنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ملت ایران با حضورخود اعلام می‌کند که ملت ایران انقلاب را دوست داشته و هر نوع تهدید را پاسخ می‌دهد؛سرلشکر رضایی در مورد زیاده‌گویی‌های رئیس‌جمهور آمریکا، بیان کرد: ترامپ اولینکسی نیست که اینگونه سخن می‌گوید و باید به گذشته هم نگاه کند.

وی در مورد حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت:هر سال که می‌گذرد اشتیاق مردم برای حضور در راهپیمایی افزوده می‌شود و در حالحاضر نیز راهپیمایی حال و هوای خاصی دارد؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردمایران با این حضور پیام انقلاب که متعلق به مردم ایران است را اعلام می‌کنند و هرکسی با این انقلاب در بیفتد با ملت ایران در افتاده است و تهدیدات را ملت ایرانقاطعانه پاسخ می‌گوید.

وی در مورد مهمترین شعار امروز ملت ایران بیان کرد:"مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" متناسب شرایط جامعهامروز ماست.

چهرهاحسن روحانی :مردم با حضور گسترده خود بار دیگر به جهانیاننشان دادند که انقلاب زنده است

حسن روحانی روز جمعه و در مسیر راهپیمایی باشکوه مردمتهران در جمع خبرنگاران، با قدردانی از حضور میلیونی مردم در این مراسم در سراسرکشور، اظهار داشت: مردم با حضور گسترده خود بار دیگر به جهانیان نشان دادند کهانقلاب زنده است و به سمت اهداف بلند خود حرکت می‌کند.

رییس‌ جمهوری حضور میلیونی مردم را نمایش قدرت و اقتدارملی کشورمان دانست و گفت: مردم به خیابان‌ها آمدند تا به دنیا اعلام کنند کهانقلاب اسلامی و راه امام(ره) و مقام معظم رهبری تنها نیست.

دکتر روحانی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن امسال از پیام خاصی برخوردار است، اظهار داشت: اینحضور پاسخ حرف‌های نادرست سردمداران جدید کاخ سفید است و مردم با حضور خود به جهانبه دنیا اعلام می‌کنند که باید به ملت ایران با زبان احترام و تکریم سخن بگویند وزبان قلدری و تهدید را به کار نبرند.

رییس‌ جمهوری خاطر نشان کرد: ملت ایران در طول 38 سالگذشته نشان دادند که هرکس با زبان تهدید با این ملت سخن بگوید، ملت ایران او راپشیمان خواهد کرد.

دکتر روحانی افزود: مسیر ملت ایران کاملاً روشن است وبدن تردید تهدیدکنندگان از راهی که انتخاب کرده‌اند، ‌پشیمان می‌شوند.

رییس‌ جمهوری تصریح کرد: انقلاب اسلامی زنده است وسرزنده‌تر از گذشته به مسیر تعالی خود ادامه می‌دهد.

چهرهارحمانی فضلی:اکنون 38 سال از عمر نهال انقلاب می‌گذرد وبه اندازه کافی دارای تجربه، قوت و مقاومت است

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دقایقی قبل با حضور درراهپیمایی 22 بهمن،‌در جمع خبرنگاران با اشاره به تهدیدات اخیر رئیس جمهور جدیدآمریکا اظهار داشت: خوشبختانه آنگونه که مشاهده می‌کنیم مردم با وحدت،‌انسجام وهماهنگی سی و هشتمین سال است که این پیروزی را جشن می‌گیرند.

وی افزود: امروز عید بزرگی برای مردم و تداوم راه امام وشهدا و بیعت با مقام معظم رهبری و مقاومت در آرمان‌های خودشان است.

وزیر کشور با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکاعنوان کرد: دشمنان ما نمی‌توانند هیچ کاری انجام دهند. این نهالی که اکنون 38 سالاز عمر آن می‌گذرد به اندازه کافی دارای تجربه، قوت و مقاومت است که با این بادهانلرزد.

وی در خاتمه در پاسخ به سوال خبرنگار فارس گفت که اینتهدیدات قطعا تاثیری در کم شدن حضور مردم نخواهد داشت

چهرهاوحیدی: استکبار باید در برابر عزت این مردم و نظام سر تسلیم فرود آورد

سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در حاشیه سی و هشتمینراهپیمایی 22 بهمن با اشاره به پیام ملت ایران در این راهپیمایی اظهار داشت: ایرانحرکت عزتمندانه و رو به رشد خود را ادامه می‌دهد و هیچکس و به ویژه استکبار نمی‌تواندمانع این رشد و توسعه شود.

وحیدی تأکید کرد: استکبار باید در برابر عزت این مردم و نظام سر تسلیمفرود آورد.

وزیر سابق دفاع با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره تشکر ازترامپ گفت: رهبر انقلاب فرمودند که ترامپ واقعیت رژیم آمریکا را نشان داد و اینبیانگر این نکته است که آمریکا تا چه حد از تمدن بشری و حقوق بشر به دور است.

وی افزود: در جبهه مقابل ملت ما بر بال عواطف انسانی حرکت می‌کند واین نشان دهنده حقانیت جبهه ما و بطلان جبهه‌ای است که ترامپ در رأس آن قرار دارد.

چهرهاآشتیانی: تا موقعی که ما حضور مردم را داشته باشیم هیچ توطئه‌ای نمی‌تواندانقلاب ما را از بین ببرد

فخرالدین آشتیانی وزیر آموزش و پرورش صبح امروز در حاشیه راهپیمایییوم‌الله 22 بهمن در تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم همیشه درتنگناها و بحران‌ها پرشور بوده و هست و همواره مردم با حضور خود خیلی از سوته‌هادر راه انقلاب را خنثی کردند.

وی افزود: ملت امروز با حضور خود نشان دادند که هیچ یک از تحریم‌ها وتهدیدها علیه جمهوری اسلامی ایران نمی‌تواند کارساز باشد و تا موقعی که ما حضورمردم را داشته باشیم هیچ توطئه‌ای نمی‌تواند انقلاب ما را از بین ببرد.

چهرهاجهانگیری: مهم‌ترین پیام این حضور با شکوه، اتحاد در مقابل استکبارجهانی است

اسحاق جهانگیری در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاراناظهارداشت: مردم مثل همیشه همراه انقلاب بوده و هستند و مهمترین پیام این حضورباشکوهشان اتحاد در مقابل استکبار جهانی است.

وی با بیان اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، گفت: این آقایترامپ هنوز در حال و هوای انتخابات است و بعد هم افرادی که دور وی را گرفته‌اندچند گروهند، یک گروهی از رژیم صهیونیستی هستند که منافع این رژیم را بیشتر از خودآمریکا دنبال می‌کنند و وی را تحریک می‌کنند.

جهانگیری تصریح‌کرد: دسته دوم افرادی هستند که جیره خوار و خود فروختههستند و از گروهک‌هایی مانند منافقین پول می‌گیرند تا در راستای اهداف آنها حرکتکنند.

وی در پایان گفت: دسته سوم کسانی هستند که دنبال منافع خودشان هستندولی همه آنها کور خوانده‌اند و انقلاب اسلامی در این ۳۸ سال خوب پیش رفته و اقتدارعلمی فراوانی هم کسب کرده است.

چهرهاعلی اکبر صالحی: این حضور نشان می‌دهد دولت و مردم و نظام دست در دستهم دارند

علی‌اکبر صالحی در جمع خبرنگاران گفت: این ملت را نمی‌شود تهدید کرداین حضور نشان می‌دهد دولت و مردم و نظام دست در دست هم دارند. این ملت پیوسته است.

«انسجام و وحدت کلمه و همدلی خواست رهبری استتا دشمنان بدانند که ملت یکپارچه است»

صالحی همچنین تصریح کرد: ملت نشان داده که در برابر دشمنان ایستاده ومقاومت می‌کند و در برابر آنها ایستادگی کند

چهرهامولاوردی: زبان تهدید و خط و نشان کشیدن تا به حال جواب نداده و دورانتهدید ملت‌ها سپری شده است

شهیندخت مولاوردی معاون رییس جمهور در راهپیمایی سی و هشتمین سالروزپیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: ملت و کشور ایران در شرایطی قرار داردکه با همان اخلاص و انسجام و همبستگی و آنچه که برایان خون داده‌ایم امروز در اینکشور برای استقلال و آزادی و همچنین برای جهانی عاری از خشونت و نفرت در این راهپیماییحضور یافتند. امروز دوباره شاهد منادی این شعارها و آرمانها هستیم که برای تحققانملت ایران از پای نخواهد نشست.

معاون رییس جمهور تصریح کرد: آنچه که در جامعه بین‌المللی حکم فرماستاصل برابری کشورها و احترام متقابل است که همه دنیا بایدان را مدنظر داشته باشند.

وی افزود: زبان تهدید و خط و نشان کشیدن هم تا به حال ثابت شده جوابنداده و دوران تهدید ملت‌ها سپری شده است.

مولاوردی ادامه داد: ما در این راهپیمایی شاهد انسجام و همبستگی حولمحور منافع ملی هستیم و امیدواریم که در همه ایام شاهد این همبستگی باشیم چون تنهاراه و گزینه برای غلبه بر مشکلات و چالش‌های بزرگی درونی و بیرونی همین انسجام استکه می‌تواند ما را در تحقق ارمانهایمان یاری کند.

چهرهاواعظی: ملت ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری بر همه مشکلات فائق می‌آیند

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز جمعه به جمعراهپیمایی‌کنندگان یوم‌الله 22 بهمن تهران پیوست.

وی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به فارس، مبنی بر اینکه به نظر شماتهدیدها چه تأثیری بر جامعه انقلابی ایران از سوی مقامات آمریکایی داشته است،اظهار داشت: ما باید همواره قدردان این مردم بزرگ باشیم چرا که هیچ گاه رهبر، دولتو مشکلات کشور را رها نکرده‌اند و تنها نگذاشتند.

وی افزود: ملت ایران همواره با حضور خود در عرصه‌های مختلف حامی نظاممقدس اسلامی بوده‌اند.

وزیر ارتباطات با اشاره به روی کار آمدن ترامپ رئیس‌جمهور جدید آمریکاگفت: مطالبی که آقای ترامپ مطرح می‌کند طبق هیچ عرف دیپلماسی در دنیا سازگاریندارد و مردم دنیا نیز از اقدامات و سخنان وی استقبالی نمی‌کنند.

واعظی معتقد است که حضور باشکوه مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمننخست تأکید بر استمرار انقلاب و ارزش‌هاست و دوم اینکه ملت ایران امروز می‌خواهندنشان بدهند که با انسجام خود تحت زعامت مقام معظم رهبری بر همه مشکلات فائق می‌آیند.

وی با تأکید بر اینکه حضور گسترده مردم در مناسبت‌های ملی اقتدارجمهوری اسلامی ایران را به نمایش می‌کشد، تصریح کرد:مشکلات خارجی و داخلی کشور با حضور مردم مرتفع خواهد شد.

چهرهاحدادعادل: مسئولان نخست باید خودشان پاک باشند چون با دستمال کثیف نمی‌توانشیشه‌ای را پاک کرد

غلامعلی حداد عادل نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی صبحامروز (جمعه) به جمع راهپیمایی‌کنندگان 22 بهمن تهران رفت.

وی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به فارس مبنی بر اینکه تهدیدها چهتاثیری بر جامعه ایران از سوی مقامات آمریکا داشته است، گفت: تهدیدها تاثیرگذاربوده و تأثیر آن نیز حضور گسترده و باشکوه مردم ما است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: تهدیدها باعث شده مردم ما همواره باعزم و اراده بیشتری در مناسبت‌ها و راهپیمایی‌ها حضور یابد.

حداد عادل در پاسخ به این پرسش که ضرورت استقلال اقتصاد کشور را چگونهمی‌بینید، گفت:‌ ما این تهدید را قبول نداریم بلکه ما اقتصاد مقاومتی را دنبال می‌کنیمکه منظور از اقتصاد مقاومتی این است که دشمن نتواند از حیث اقتصادی به ما ضربهبزند.

وی در پاسخ به این پرسش که وظیفه مسئولان در برابر مفاسد اقتصادیچیست، اظهار داشت: مسئولان نخست باید خودشان پاک باشند و دوم اینکه جلوی فساد رابگیرند چون با دستمال کثیف نمی‌توان شیشه‌ای را پاک کرد.

چهرهاعبدالله گنجی: حضور گسترده مردم نشان‌دهنده این است که انقلاب تهدیداترا با حضور مردم پشت سر گذاشته است

عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان، در حاشیه راهپیمایی پرشکوه 22بهمن تصریح کرد: این حضور پرحجم و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن نشان‌دهنده مردمیبودن این نظام و انقلاب است.

وی ادامه داد: حضور گسترده مردم در 22 بهمن نشان‌دهنده این است کهانقلاب اسلامی بحران‌های ملی و تهدیدات را با حضور مردم پشت سر گذاشته است و هیچکشوری در دنیا نیست که بتواند مسائل و بحران‌های خود را با حضور مردم پشت سر گذاردو این فقط اختصاصاً برای نظام جمهوری اسلامی است.

چهرهاشمخانی: مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اند

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمنگفت: مردم همیشه در دفاع از انقلاب در همه صحنه‌ها حضور دارند, چه می‌خواهد تیممستشاری دفاع از حرم باشد, چه حضور در راهپیمایی روز قدس و چه ۲۲ بهمن.

وی ادامه داد: مردم با جان و مالشان آمده‌اند. این ما هستیم که بایدخدمتگذار خوبی برای مردم باشیم.

چهرهامصلحی: حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله امسال پاسخی به عربده‌کشی‌هایترامپ است

حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات صبح امروز در جمع راهپیماییی‌کنندگانتهرانی حضور یافت.

وی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی یوم‌اللهامسال پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است و در واقع مردم پاسخ این عربده‌کشی‌ها را می‌دهند.38 سال است که شاهد چنین ادبیاتی هستیم.

وی افزود: ما در این 38 سال در همه ابعاد با آمریکایی‌ها جنگیدیم وهمه دیدند که نتیجه قضیه موفقیت ملت ایران و انقلاب اسلامی بوده است و انقلاباسلامی همراه خود را در دنیای بشری به پیش می‌برد.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندآیت‌الله جنتی: دشمنی با آمریکا شعار همه آزادی خواهان و مظلومیندنیاست

آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری درمسیر راهپیمایی 22 بهمن گفت: امروز همه مردم شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند و پرچمآمریکا را لگدمال می‌کنند و این امر به این معنی است که ما در مقابل ظلم کوتاه نمی‌آییمو عقب نشینی نمی‌کنیم.

وی افزود: ما تنها نیستیم و در همه جای دنیا ملت‌های زیادی هستند کهپرچم آمریکا را لگدمال می‌کنند و دشمنی با آمریکا شعار همه آزادی خواهان و مظلومیندنیاست.

آیت الله جنتی تاکید کرد: ما نیز دست از ظلم ستیزی بر نمی‌داریم وهمواره شعار هیهات من الذله سر می‌دهیم.

ظریف: حضور مردم همه تهدیدات را خنثی خواهد کرد

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن و در جمعخبرنگاران گفت: آنچه این انقلاب را حفظ کرده، بالنده کرده، حضور مردم بوده است واین حضور امروز نیز همه تهدیدات را خنثی خواهد کرد.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندمصباحی مقدم: ملت ما اگر احساس تحقیر بکنند قوی‌تر به میدان می‌آیند

غلامرضا مصباحی مقدمسخنگوی جامعه روحانیت مبارز امروز با حضوردر راهپیمایی 22 بهمن، با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز اظهارداشت: ملت ما اگر احساس تحقیر بکنند قوی‌تر به میدان می‌آیند.

وی افزود: مردم به دشمن قاطعانه می‌فهمانند که ما برای تهدیدات ترامپارزشی قائل نیستیم و مشت محکمی به دهان آنها می‌زنند و تهدید نکنند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: البته تجربه 38 ساله پیروزی انقلاب اسلامی نشان داده که آنها باز هم این تهدیدات را خواهندکرد اما مردم ما اینگونه تهدیدات را بلوف سیاسی تلقی می‌کنند.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندزاکانی: مردم با حضورشان پاسخ رئیس جمهور سبک سر آمریکا را دادند

علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسمراهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم همیشه شگفتی می‌آفرینند و حضور گسترده امروز آناننیز شگفتی‌ای برتر از شگفتی‌های گذشته بوده است.

وی افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند مردم با حضورشان پاسخرئیس جمهور سبک سر آمریکا را دادند.

زاکانی در ادامه گفت: مردم با حضورشان به رئیس جمهور آمریکا گفتند کهبا بیاناتی که قبل از انتخابات معطوف به فروپاشی آمریکا داشته، امروز هم با حضورشدر جایگاه ریاست جمهوری آمریکا این فروپاشی را تسریع می‌کند.

این نماینده سابق مجلس در پایان گفت: بهتر است ترامپ به خودش برسد تااظهارنظری راجع به ملت ایران کند.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندمحصولی: ترامپ به جای تهدید به فکر خرابی‌های آمریکا باشد

محمدصادق محصولی وزیر اسبق کار رفاه و تأمین اجتماعی (جمعه) به جمعراهپیمایی کنندگان یوم‌الله 22 بهمن پیوست.

وی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم ایران همانگونه که در طول این38 سال شناسایی خوبی از دشمن و موقعیت‌ها داشتند امسال نیز با توجه به شرایط جهانیحضور گسترده خود را به منصه ظهور برساند.

وی افزود: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی امروز وجود بصیرت عمیق ازشرایط است که این باعث ثبات انقلاب و پیروزی ملت در جبهه‌های مختلف شده است وامروز مردم شاهد هستند که دشمنان در جبهه‌های مختلف منطقه یعنی در یمن، عراق وسوریه، فلسطین و لبنان زمین‌گیر شده است.

محصولی با تاکید بر اینکه حضور ملت ایران در یوم‌الله 22 بهمن و فریادزدن مظلومیت ملت‌های اسلامی باعث دلگرمی آنها می‌شود، گفت: مردم همواره به تکلیفخود که لبیک به مقام معظم رهبری بوده است، پاسخ مثبت می‌دهند.

وی در مورد اظهارات رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: فعلاً خرابی‌هایی که کشورآمریکا با آن مواجه است و آن را به سمت نابودی می‌برد را حل کند.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندسردار اشتری: همه روسای جمهور آمریکا مثل هم هستند

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور در راهپیمایی 22بهمن، با حضور در جمع خبرنگاران، درخصوص اظهارات ضدایرانی رئیس جمهور جدید آمریکااظهار داشت: آن‌ها هیچگاه ملت ایران را نشناختند و هیچ کدام از روسای جمهور ومسئولان آمریکایی با مردم ما مهربان نبودند.

وی افزود: آن‌ها شاید در ظاهر با هم متفاوت باشند ولی در باطن یکیهستند.

اشتری درخصوص امنیت راهپیمایی 22 بهمن نیز گفت: هیچ مورد مشکوکینداشتیم و ماموران نیروی انتظامی به دقت مأموریت خود را انجام می‌دهند.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندعلی ربیعی: تهدیدات آمریکا تکراری شده و سال‌های سال بوده است وتاثیری در اتحاد مردم ندارد

علی ربیعی وزیر کار در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردمامسال هم مانند هر سال و حتی بیشتر از همیشه در راهپیمایی شرکت کردند.

وی افزود: تهدیدات آمریکا تکراری شده و سال‌های سال بودهاست و تاثیری در اتحاد مردم ایران ندارد.

ربیعی اضافه کرد: امروز اعتماد بین مردم، دولت و نظامنشان داده شد

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندمجید انصاری: 38 سال تجربهبرای آمریکا کافی است

مجید انصاری معاون حقوقی رئیس جمهوردر حاشیه راهپیماییباشکوه 22 بهمن با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز گفت:‌ همانطور کهانتظار می‌رفت امروز شاهد حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی هستیم. امروز می‌بینیمکه نسل‌های مختلف مخصوصاً نسل جوانی که در دوران انقلاب حضور نداشته‌اند در اینراهپیمایی شرکت کرده‌اند.

وی حضور مردم در راهپیمایی را بسیار پرتعداد دانست و گفت: من مطمئنمکه امروز در سراسر کشور زن و مرد، پیر و جوان از همه سلایق سیاسی برای دفاع ازانقلاب به صحنه آمده‌اند و آمده‌اند تا بگویند از تهدید نمی‌ترسند.

انصاری تأکید کرد: مردم امروز آمده‌اند تا با آرمان‌های انقلاب، امام(ره) و شهیدان تجدید میثاق کنند و بگویند پشت سر مقام معظم رهبری، مسئولان و دولتتدبیر و امید در راه خدمت‌رسانی به کشور آماده هستند.

وی گفت: 38 سال تجربه برای آمریکا کافی است و آنها امروز باید با زباناحترام با ما صحبت کنند. این ملت با تروریست رابطه‌ای ندارد و نباید حرف‌های بی‌اساسکه جز بی‌آبرویی در پی نخواهد داشت در مورد ایران گفته شود.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندرحیمیان: حضور باشکوه مردم پاسخ دندان‌شکنی بهتهدیدات آمریکا است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین رحیمیان رئیس هیئت مؤسس «جبهه مردمینیروهای انقلاب اسلامی» با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، با اشاره به تهدیدات اخیررئیس جمهور جدید آمریکا اظهار داشت: تجربه سال‌های گذشته نشان داده از همان اوایلانقلاب و زمان جنگ هر موقع صدام تهدید بیشتری می‌کرد حضور مردم پررنگ‌تر می‌شد.

وی افزود: در سال‌های گذشته نیز این تجربه بارها تکرار شده است واینها (آمریکایی‌ها) حماقت هر گاه نزدیک زمان راهپیمایی 22 بهمن می‌شود باز از اینحرف‌های عجیب می‌زنند که البته لطف خدا است چرا که باعث می‌شود اینها خود عاملیباشند برای تحریک مردم جهت حضور بیشتر و پاسخ دندان‌شکن مردم به آمریکایی‌ها غربی‌هاو دشمنان.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندسردار سلامی: مردم مبلغین کاهش سطح دشمنی امریکا باایران را نمی‌پذیرند

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در راهپیمایی سی و هشتمینسالروز پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: ملتایران امسال نیز به مانند سال‌های گذشته حضور پرشکوه و پررنگی در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن رقم زدند.

وی افزود: ملت ایران هر ساله با توجه به ابعاد توطئه دشمنان انقلاباسلامی بر خود لازم می‌بینند که در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند و پایبندی خود را بهنظام و انقلاب و رهبری و امام خمینی ثابت کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: تعداد راهپیمایان هر سال نسبت بهسالهای گذشته افزایش می‌یابد و این نشان می‌دهد که ملت ایران همیشه در پای آرمانهایاین نظام ثابت قدمدند.

سردار سلامی در پاسخ به این سؤال که برخی از چهره‌های سیاسی در آستانهانتخابات درحال بزک کردن امریکا و خوب نشان دادن این کشور هستند گفت: در کشور مامردم نسبت به امریکا احساس دشمنی دارند یعنی امریکا را بزرگترین دشمن ملت ایران ونقلاب اسلامی می‌دانند و از این رو اگر کسی بخواهد مبلغ و تبلیغ کننده فرهنگ کاهشسطح دشمنی امریکا با ایران باشد مورد پذیرش واقع نمی‌شود و مردم عکس العمل هایسنگینی نشان خواهند داد.

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندمیرسلیم: آمریکا امروز با آبروریزی در صحنه بین‌المللی مواجه است

مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (جمعه 22 بهمن) درحاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران درباره تهدیدات اخیر ترامپ اظهار کرد:باید به ترامپ تسلیت گفت چرا که نمی‌داند ما در این 38 سال حرفهای درشت هم شنیده‌ایماما خم به ابرو نیاوردیم.

وی افزود: ترامپ فکر می‌کند ملت ما با این حرف‌ها ترسان می‌شوند اماآمریکا از روز اول هیچ غلطی نتوانست بکند و ملت ما را نشناخته اگر ملت ما را می‌شناختندسرنوشت خودشان بهتر از این می‌شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آمریکا امروز با آبروریزیمواجه است، گفت: هر کس بخواهد جلوی ملت ایران بایستد خودش از بین می‌رود.

میرسلیم با بیان اینکه آنها طرح‌های بیشماری از جمله طرح نظامی مطرحمی‌کنند، گفت: تحریم‌های که در ابتدای جنگ داشتیم بسیاروحشتناک بود اما یکپارچگی مردم یک واقعیت است.

وی افزود: یکپارچگی مردم در 10 سال اول انقلاب حول محور امام باعث شداز پس همه مشکلات بر آییم و با کوشش و همت جوانان توانستیم نیازها را برطرف کنیم وروی پای خودمان بایستیم.

عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام خاطر نشان کرد: در دوران بعد از جنگ باکوشش و همدلی و مشارکت گروه‌ها توانستیم بازسازی را به سرانجام برسانیم.

نامزد حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این سؤال کهآیا روحانی را رقیب جدی برای انتخابات سال آینده می‌داند یا خیر، گفت: انتخاباتهنوز شروع نشده است و باید چند ماه صبر کنیم تا ببینیم آرایش سیاسی عرصه انتخاباتچگونه خواهد بود.


سردار فدوی: دیوانگی‌های ترامپ انگیزه بیشتری برای مردم ما درست کرد

حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اندسردار دریادار پاسدار علی فدوی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: امسال حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بسیار شکوهمند بوده است و مردم قبراق‌تر و سرحال‌تر از همیشه در این مراسم بی‌نظیر شرکت کردند.

وی افزود: مردم ما قطعا نسبت به روز پیروزی انقلاب احساس تکلیف می‌کنند و هر ساله در این مراسم حضور فعالی دارند؛ امسال نیز این حضور بسیار شکوهمند و مناسب بوده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برخی عوامل نیز انگیزه مضاعفی برای حضور مردم در راهپیمایی می‌دهد، گفت: به عنوان مثال رفتارهایی که آمریکایی‌ها انجام می‌دهند انگیزه حضور در راهپیمایی را مضاعف می‌کند؛ امسال نیز دیوانگی‌های ترامپ انگیزه بیشتری را درست کرد.


منبع : مشرق


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : راهپیمایی - انقلاب - امروز - آمریکا - اسلامی - افزود - اینکه - رهبری - اظهار - ترامپ - حاشیه - تهدید - خبرنگاران - تهدیدات - جمهور - گسترده - پیروزی - اشاره - مراسم - همیشه - می‌کند - تصریح - دشمنان - امسال - ادامه - گذشته - جمهوری - هستیم - باشیم - مشکلات - تشخیص - یوم‌الله - دادند - تأکید - امریکا - دشمنی - اعلام - می‌دهد - روحانی - باشکوه - همواره - جامعه - خودشان - مصلحت - سال‌های - برابر - انسجام - تهران - احساس - می‌دهند - سیاسی - مهمترین - بیشتری - هشتمین - انگیزه - استکبار - مسئولان - انتخابات - اتحاد - شورای - پرشور - تجربه - فرمانده - سردار - مقابل - مختلف - دنبال - باشند - دوران - میدان - آمده‌اند - آمریکایی‌ها - خبرگان - آزادی - زاکانی - اقتصاد - تهدیدها - اظهارات - بهمن، - نخواهد - واعظی - دارند - مانند - حضورشان - بیشتر - جهانگیری - نمی‌تواند - معاون - منافع - پاسخی - نماینده - همبستگی - رییس‌ - خواهند - می‌گذرد - ربیعی - میرسلیم - نیروی - آرمان‌های - نمایش - بسیار - انصاری - رضایی - سلامی - نشان‌دهنده - کهانقلاب - محصولی - آن‌ها - بگویند - اشتری - مالشان - مقاومت - ابعاد - رحیمیان - دیوانگی‌های - شکوهمند - می‌شد - جانشین - گذاشته - پرشکوه - یکپارچگی - شمخانی - انقلاباسلامی - امنیت - بحران‌های - بخواهد - مصلحی - توانستیم - ملت‌های - روسای - مبارز - روحانیت - قوی‌تر - انتظامی - می‌زنند - البته - فروپاشی - ریاست - جبهه‌های - مواجه - درخصوص - بکنند - همانگونه - نیستیم - لگدمال - خواهان - تاکید - ندارد - تحقیر - مصباحی - تکراری - کرده، - می‌برد - توطئه‌ای - اهداف - دانست - میلیونی - خبرنگاران، - می‌گوید - شرایط - حرف‌های - احترام - دارای - تجربه، - اندازه - اکنون - می‌شوند - رحمانی - اینگونه - رئیس‌جمهور - قالیباف - گزافه‌گویی‌هایآمریکا - چهره‌های - سراسر - عربده‌کشی‌های - سالگرد - مبارزه - آمدند - افتاده - می‌کنیم - ملتایران - بیفتد - اسماعیلی - 22بهمن - می‌گیرند - بزرگی - استقلال - بین‌المللی - مولاوردی - ملت‌ها - همچنین - کشیدن - زعامت - ارتباطات - می‌آیند - دستمال - آمریکایی - مقامات - اطلاعات - پیوست - همدلی - نمی‌شود - فرمودند - واقعیت - درباره - سخنان - تاثیری - وحیدی - آشتیانی - موقعی - پایان - صالحی - تحریک - افرادی - همراه - جهانی - مقاومتی -

مطالب مرتبط با : حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اند
نظر شما در مورد : حضور مردم پاسخی به عربده‌کشی‌های ترامپ است/ مردم با جان و مالشان در 22 بهمن حاضر شده‌اند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها