مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147458 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 04:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نمایندگان مجلس مطرح کردند؛

فعالیت بی‌ضابطه سایت‌های معامله مسکن/دولت نظارت کند

مازندمجلس: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید برضرورت ممانعت از فعالیت سایت‌های بی هویت در زمینه املاک، گفت: بی توجهی به فعالیت این سایت‌ها برخلاف منافع مردم است.
مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری مهر، صدیف بدری با اشاره به فعالیت برخی سایت‌های املاک بدون مجوز در کشور، گفت: بی توجهی به فعالیت این نوع سایت ها، خرید و فروش املاک را با مشکلات عدیده ای از حیث کلاهبرداری مواجه می‌کند.

وی با بیان اینکه فعالیت این سایت‌ها در زمینه املاک و امکان خرید و فروش املاک غیرواقعی، تصریح کرد: فعالیت بسیاری از این سایت‌ها غیر قانونی است و هر روز شکایت‌های بسیاری از آن ها به دستگاه قضا ارجاع می‌شود.                

همچنین رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی هم اضافه کرد: نظارت و رصد دقیق فعالیت سایت‌های فعال در بخش مسکن می‌تواند زمینه کلاهبرداری از این حیث را مسدود کند و در حال حاضر بسیاری از پرونده‌های انباشت شده در دستگاه قضا مربوط به کلاهبرداری در خرید و فروش املاک است.

یحیی کمالی پور با بیان اینکه باید هرچه سریعتر سازوکاری برای منع فعالیت این نوع سایت های بی هویت در دستور کار قرار بگیرد، افزود: برخورد با سایت‌های بدون مجوز در زمینه املاک کاهش پرونده‌های قضایی را رقم می‌زند.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : املاک - فعالیت - سایت‌های - زمینه - بسیاری - کلاهبرداری - پرونده‌های - دستگاه - قضایی - اینکه - نظارت - سایت‌ها -

نظر شما در مورد : فعالیت بی‌ضابطه سایت‌های معامله مسکن/دولت نظارت کند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها