امروز شنبه 07 اسفند 1395 ساعت 08:06:03

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147728 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 بهمن 1395 -ساعت : 20:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
احتمال قطعی دوباره برق در خوزستان

احتمال قطعی دوباره برق در خوزستان

مازندمجلس: معاون عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده برای حل بحران قطعی برق استان در روزهای گذشته گفت: ممکن است که مشکل اخیر قطعی برق دوباره تکرار شود.
مازندمجلس:به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، فرامند هاشمی زاده اظهار کرد: بر اساس گزارشهای شرکتهای توزیع برق و برق منطقه ای، تمام اقدامات لازم برای حل مشکل قطعی برق در خوزستان انجام شده است. شب گذشته اهواز، سوسنگرد، دهدز، بستان، حمیدیه و کارون دچار مشکل قطعی برق شدند که صبح امروز تقریبا برق این مناطق وصل ولی ممکن است در حال حاضر برق برخی مناطق اهواز به علت انفجار ترانس قطع شده باشد.

 

وی افزود: براساس مصوبات سفر روز شنبه وزیر نیرو به خوزستان، مقرر شد که تعداد دستگاههای مقره شور خوزستان با خریداری 15 دستگاه مقره شور به 20 دستگاه برسد. در حال حاضر به کمک سایر استانها، حدود 26 دستگاه مقره شور در اختیار شرکت برق منطقه ای خوزستان قرار دارد.

 

هاشمی زاده ادامه داد: از نهم بهمن ماه که در اهواز و برخی شهرستانها شاهد قطعی برق طولانی مدت بوده‌ایم، دستگاه ها و نهادهای بسیاری از جمله ارتش، سپاه، شرکت نفت و شهرداریها برای شست و شوی تاسیسات برقی به شرکت برق منطقه ای کمک کردند و در این مدت حدود 15 دستگاه و نهاد برای این کار فعالیت داشتند.

 

وی با بیان اینکه شست و شوی 8500 کیلومتر خطوط انتقال برق کاری سخت و زمانبر است، گفت: اکنون برق اضطراری تصفیه خانه شماره یک اهواز تامین شده است و تصفیه خانه شماره 2 نیز تا تا آخر هفته آینده به برق اضطراری مجهز می‌شود، در این صورت هنگام قطعی برق شاهد قطعی آب نخواهیم بود.

 

معاون عمرانی استانداری خوزستان در خصوص احتمال تکرار قطع برق بیان کرد: نمی توان در رابطه با مسائل فنی برق قاطعانه نظر داد. در حال حاضر بر اساس اظهارات شرکتهای توزیع برق و برق منطقه ای، شبکه برق خوزستان کاملا به پایداری رسیده است، با این حال ممکن است که دوباره این مشکلات تکرار شود.

ایسنا

110


منبع : جام نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خوزستان - دستگاه - منطقه - اهواز - اضطراری - شماره - تکرار - تصفیه - مناطق - دوباره - شرکتهای - توزیع - احتمال -

نظر شما در مورد : احتمال قطعی دوباره برق در خوزستان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها