امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 23:21:42

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147754 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 بهمن 1395 -ساعت : 23:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مبل فروشی خیابان سلیمان خاطر در آتش سوخت

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- آتش نشانان با حضور در خیابان شهید مطهری، آتش سوزی فروشگاه مبلمان سلیمان خاطر را مهار کردند.
مازندمجلس: مبل فروشی خیابان سلیمان خاطر در آتش سوخت به دنبال اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 53 به همراه گروه امداد و نجات 13 و خودرو حامل دستگاه های تنفسی را ساعت 1:00 بامداد امروز به خیابان شهید مطهری، خیابان سلیمان خاطر اعزام کرد.
مرتضی اینانلو فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این خصوص گفت: قسمتی از یک فروشگاه مبلمان به مساحت تقریبی 100 مترمربع آتش گرفته و دود بسیار غلیظی از لا به لای کرکره های این فروشگاه خارج می شد.
وی ادامه داد: با توجه به بسته بودن درب فروشگاه نیروهای عملیاتی بلافاصله با بکارگیری ابزار مخصوص کره کره های برقی را گشودند و با استفاده از دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده وارد فروشگاه شده و در مدت زمان کوتاهی آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.
این فرمانده آتش نشانی افزود: آتش نشانان با سرعت عمل خود از سرایت شعله های آتش به قسمت های دیگر فروشگاه و واحدهای مسکونی در طبقه بالایی محل حادثه جلوگیری کردند و پس از ایمن سازی کامل، فروشگاه را تحویل عوامل انتظامی دادند.
گفتنی است؛ خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان علت یابی منطقه شش عملیات در دست بررسی است. 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فروشگاه - حادثه - خیابان - نشانان - سلیمان - خاموش - فرمانده - تنفسی - دستگاه - نشانی -

نظر شما در مورد : مبل فروشی خیابان سلیمان خاطر در آتش سوخت

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها