مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147767 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 07:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
میهمانی شبانه دختر مدرسه ای رنگ خون گرفت! + عکس

میهمانی شبانه دختر مدرسه ای رنگ خون گرفت! + عکس

مازندمجلس: دختر مدرسه ای در شب شنبه مورد تجاوز قرار گرفت و به قتل رسید.
مازندمجلس: به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، دختر مدرسه ای به نام " زوباتکیگ " اهل " ملبورن استرالیا " در شب شنبه مورد تعرض قرار گرفت و سپس به قتل رسید.

 

براساس گزارش پلیس مادر قربانی پس از یافتن جسد دخترش در ساعت 11 صبح روز یک شنبه با پلیس تماس گرفت و آنها خود را به محل جنایت که خانه قربانی واقع در " وانگارا " در " شمال ویکتوریا " بود رساندند و با جسد " زو " که مشخص شد در ساعت 1/30 نیمه شب به قتل رسیده است رو به رو شدند.

 

 

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد در شب جنایت مادر قربانی خانم " خلا ساندرز " که به همراه دختر خود زندگی می کرد ترتیب یک جشن را داده بود و همسایه ها و دوستان در این جشن شرکت داشتند.همچنین مردی 29 ساله مظنون به قتل  که توسط پلیس صبح روز بعد  از جنایت دستگیر شد.نیز در این جشن حضور داشت و مشخص شد که در یک موقعیت مناسب با استفاده از شلوغی خانه قربانی را به اتاقی برده و پس از مورد تعرض قرار دادن برای پاک کردن رد پای خود او را به طور بی رحمانه به قتل رساند.

 

پلیس این جنایت کار را در حالی که با پای برهنه در حال قدم زدن در نزدیکی محل جنایت بود بازداشت کرد.

 

پلیس در ادامه افزود: محل جنایت در محله ای واقع است که مسائل اعتیاد به آیس و مشروبات الکلی بیداد می کند و بسیار ناامن است.

 

تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد واین مرد جنایت کار در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و به زودی به اتهام قتل و تعرض به قربانیان زیر 16 سال محاکمه خواهد شد.

باشگاه

110

 


منبع : جام نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جنایت - قربانی - ادامه - بازداشت - مدرسه - گزارش -  پلیس -

نظر شما در مورد : میهمانی شبانه دختر مدرسه ای رنگ خون گرفت! + عکس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها