امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 23:20:09

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147778 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 07:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
این مرد شیاد چه کرده بود که با شکایت این مادر و دختر دستگیر شد؟ + عکس

این مرد شیاد چه کرده بود که با شکایت این مادر و دختر دستگیر شد؟ + عکس

مازندمجلس: او به این جرم و به اتهامات دیگری از قبیل ثبت و پنهان کردن اسلحه‌ای با نام جعلی دستگیر شد.
مازندمجلس: به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از دیلی نیوز‌، «کریستوفر باکلی» ، ۴۴ ساله که دارای سوابق پیشین مجرمیت ، دستگیری و زندان در رابطه با مواد مخدر در ایالت نیو جرسی آمریکا نیز هست، با فریب دادن یک مادر ۴۳ ساله و دختر ۱۸ ساله‌اش و با هویت جعلی بدون این که این دو مادر و دختر اطلاع داشته باشند، با هر ۲ آنها به‌طور همزمان ازدواج کرده بود.

 

 

 

او به این جرم و به اتهامات دیگری از قبیل ثبت و پنهان کردن اسلحه‌ای با نام جعلی «کریستوفر هاپت من» در ناحیه نورث تامبر لند در پنسیلوانیای آمریکا دستگیر شد.

تحقیقات کاراگاهان پلیس بر روی اثر انگشت این فرد نشان داد که این فرد تبهکار از ۲ نام و دو هویت در جرایم پیشین خود استفاده کرده است که هر ۲ به یک شخص تعلق دارند. 

 

مقامات قضایی در ادامه تحقیقات خود متوجه شدند که این مرد در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ در ایالت فلوریدا یک زن را به ازدواج خود درآورده و در فاصله زمانی کمتر از یک سال نیز در ماه سپتامبر سال گذشته پنهانی با دختر این زن نیز ازدواج کرده است.

 

همسر اول این مرد، «شنون دیت ریچ – دوروویک»، به پلیس گفته است که هنوز همسر قانونی این مرد است و هرگز طلاقی بین آنها صورت نگرفته و از ازدواج وی با دخترش «کایلی» نیز هیچ اطلاعی نداشته است.

 

کایلی دختر این زن حاضر نشد هیچ اتهام و شکایتی را علیه این مرد شیاد مطرح کند. اما در مصاحبه با نشریه دیلی آیتم گفت که به اداره کلاس آموزش پرش با چتر نجات که مشترکا با مرد فریبکار تاسیس کرده است، ادامه خواهد داد.

 

مرد متهم ضمن ادعای بیگناهی از قاضی پرونده خواست که او را با قید ضمانت از بازداشت آزاد سازد تا بتواند بیگناهی خود را در رابطه با اتهامات مطرح شده اثبات کند که قاضی تقاضای وی را نپذیرفت.

نوزاد

110


منبع : جام نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ازدواج - اتهامات - تحقیقات - ادامه - بیگناهی - آمریکا - «کریستوفر - پیشین - رابطه - ایالت - دستگیر -

نظر شما در مورد : این مرد شیاد چه کرده بود که با شکایت این مادر و دختر دستگیر شد؟ + عکس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها