امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 23:20:49

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147787 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 09:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساختمان های نا ایمن در صورت ایمن سازی شهرداری، مشمول جریمه می شوند/ سفرهای قالیباف انتخاباتی نیست

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران می تواند در صورت ایمن سازی ساختمان های نا ایمن، 15 درصد بیشتر از هزینه پرداختی را از مالک اخذ کند.
مازندمجلس:

ساختمان های نا ایمن در صورت ایمن سازی، مشمول جریمه می شوند/ سفرهای قالیباف انتخاباتی نیستابوالفضل قناعتی در گفت و گو با خبرنگارگروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: شهرداری تهران طبق بند 14 ماده 55 قانون شهرداریها، می تواند نسبت به تخریب و یا نوسازی ساختمان هایی که فرسوده هستند اقدام کند.

وی افزود: هر ساختمان که از نظر نمایندگانشهرداری و یا مالک خطری برای شهروندان داشته باشد، می تواند در دست ایمن سازی قرارگیرد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران بااشاره به هزینه های نوسازی بناهای فرسوده اظهارکرد: هزینه ها از سوی مالک تامین میشود و مالک موظف است هزینه نوسازی را به شهرداری بپردازد.

قناعتی در خصوص وضعیت نوسازی املاکی کهمالکان آنها برای نوسازی اعلام آمادگی نمی کنند تصریح کرد: در این موارد شهردارینباید منتظر مالک بماند بلکه باید کار تخریب و یا نوسازی را آغاز و پس از آن مبلغهزینه شده را از مالک دریافت کند.

وی تاکید کرد: در این شرایط، شهرداری میتواند 15 درصد بیشتر از مبلغی که هزینه کرده است را از مالک طلب کند و این به نوعیجریمه مالک محسوب می شود.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران دررابطه با حواشی مطرح شده پیرامون اقدامات تبلیغاتی محمد باقر قالیباف، شهردارتهران و آمادگی وی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: شورای شهرتهران نظارت کافی به این مسائل دارد و حضور شهردار تهران در اصفهان و سخنرانی ویدر جمع راهپیمایان این شهر و سفرهای مشابه وی مورد بررسی قرار می گیرند اما این سفرها انتخاباتی نیستند.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوسازی - تهران - هزینه - شورای - ساختمان - شهرداری - آمادگی - اسلامی - رئیسه - تخریب - سفرهای - انتخاباتی - قناعتی - تواند - فرسوده -

مطالب مرتبط با : ساختمان های نا ایمن در صورت ایمن سازی شهرداری، مشمول جریمه می شوند/ سفرهای قالیباف انتخاباتی نیست
نظر شما در مورد : ساختمان های نا ایمن در صورت ایمن سازی شهرداری، مشمول جریمه می شوند/ سفرهای قالیباف انتخاباتی نیست

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها