امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 23:28:25

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147805 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 10:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انفجار و آتش سوزی در انبار عطر و ادکلن

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- انفجار و آتش سوزی انبار عطر و ادکلن در خیابان پامنار، خسارت مالی زیادی برجای گذاشت.
مازندمجلس: به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه 4 ، 1 و 67 به همراه گروه امداد و نجات 1، خودرو نردبان، تانکر آب و خودرو حامل دستگاه های تنفسی را به خیابان پامنار رهسپار کرد.
انفجار و آتش سوزی در انبار عطر و ادکلنبه گفته امیر هاتفی معاون منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران، در یک ساختمان سه طبقه که در طبقه دوم و سوم آن مقدار زیادی عطر، ادکلن و انواع خوشبو کننده ها نگهداری می شد، انفجار و آتش سوزی رخ داده و شعله های آتش در حال سرایت به ساختمان های مجاور بود.
وی ادامه داد: شدت حرارت در محل حادثه به حدی بود که قوطی های حاوی عطر و ادکلن از پنجره های این انبار به سمت خیابان پرتاب می شد.
انفجار و آتش سوزی در انبار عطر و ادکلن
این معاون منطقه تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی بی درنگ پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان و جلوگیری از رفت و آمد شهروندان، به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با استفاده از تجهیزات کامل انفرادی، نردبان و لوله های آبرسانی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و با تلاش فراوان آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.
هاتفی خاطرنشان کرد: همزمان گروه دیگری از آتش نشانان با بکارگیری تجهیزات تنفسی وارد ساختمان شدند که خوشبختانه پس از جستجو مشخص شد هیچکس در این ساختمان گرفتار نشده است.
انفجار و آتش سوزی در انبار عطر و ادکلنگفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران در دست بررسی است و نیروهای آتش نشانی پس از تخلیه اجناس سوخته، محل حادثه را تحویل مأموران نیروی انتظامی دادند. 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساختمان - نشانی - حادثه - ادکلن - منطقه - معاون - عملیات - نیروهای - تجهیزات - هاتفی - خودرو - شهروندان، - انبار - تهران - نشانان - تنفسی - انفجار - خیابان -

نظر شما در مورد : انفجار و آتش سوزی در انبار عطر و ادکلن

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها