مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147806 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 10:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طوماری با امضای ۸۵۰ هزار نفر برای استیضاح ترامپ

مازندمجلس: طومار حاوی هزاران امضاء درخواست برای استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تحویل دفتر کنگره آمریکا شد.
مازندمجلس: امضاء کنندگان این طومار که شمار آنان به 850 هزار نفر می رسد از کنگره آمریکا درخواست کرده اند که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را به دلیل نقض قانون اساسی استیضاح کند.

جان بونیفاز تحویل دهنده این طومار به کنگره گفت: امروز ما طومار حاوی هشتصد و پنجاه هزار امضای افراد از سراسر آمریکا را که خواهان آن هستند که کنگره آمریکا استیضاح رئیس جمهور ترامپ را به خاطر نقض قانون اساسی آغاز کند؛تحویل کنگره دادیم. 

وی افزود: این تنها آغاز مبارزه ای است که ما قصد داریم آن را به سراسر کشور بکشانیم. میلیونها نفر دیگر پیش خواهند آمد و از کنگره آمریکا خواهند خواست که این کار را انجام دهد. این روشی است که سبب خواهد شد که رئیس جمهور به خاطر نقض قانون اساسی استیضاح شود. این رئیس جمهور حاکمیت قانون را نقض کرده است.او قانون اساسی آمریکا را زیر پا گذاشته است و باید مورد تحقیق و استیضاح واقع شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، وی گفت: در حال حاضر تلاش برای استیضاح دونالد ترامپ در جریان است و ما قصد داریم که در مبارزه خود پیروز شویم و به کار خود ادامه می دهیم تا برنده شویم. ما تلاش خواهیم کرد که تمامی مردم در سراسر کشور این طومار را امضا ء کنند و از کنگره بخواهند که این کار را انجام دهد.ما در این رابطه وبسایتی را با عنوانImpeachDonaldTrump.org راه اندازی کرده ایم و از اعضای کنگره می خواهیم که این کار را انجام دهند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کنگره - آمریکا - استیضاح - قانون - اساسی - جمهور - ترامپ - طومار - سراسر - خواهند - خواهیم - داریم - گزارش - امضای - دونالد - مبارزه -

نظر شما در مورد : طوماری با امضای ۸۵۰ هزار نفر برای استیضاح ترامپ

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها