مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147817 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 10:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نامزد ترامپ برای سفارت آمریکا در تل‌آویو با اعتراض مواجه شد

مازندمجلس: نامزد تصدی سفارت آمریکا در سرزمین‌های اشغالی با مخالفت‌های جدی در آمریکا روبرو شده است.

معرفی دیوید فریدمن به عنوان نامزد تصدی مقام سفیر در سرزمین های اشغالی با مخالفت های جدی در آمریکا روبرو شده است و جلسه رسیدگی به صلاحیت وی نیز پس از اعتراض های مکرر حاضران با اخلال همراه شد.

پیش بینی ها بر این بود که جلسه استماع و رسیدگی به صلاحیت دیوید فریدمن به عنوان سفیر آتی آمریکا در اسرائیل جلسه ای پرتنش از جانب سناتورها باشد ولی آنچه که تاکنون مشاهده شده است، سناتورها آرام بودند اما حاضران در جلسه اعتراض کردند. نامزد پیشنهادی ترامپ به کنگره به عنوان سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی از یهودیان کنگره این کشور برای جلوگیری نکردن از اجرایی شدن توافق هسته ای با ایران انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، نکته جالب توجه این بود که اظهارات فریدمن هر از چندگاهی از طرف معترضانی که به عنوان ناظر در این جلسه حضور داشتند، قطع شد و تقریبا می توان گفت هر پنج دقیقه، اظهارات فریدمن با اعتراض حاضران قطع شده است. برخی از حاضران که پرچم فلسطین را نیز در دست داشتند، دیدگاه های فریدمن را افراط گرایانه و تند خوانده اند و حتی سفیر سابق آمریکا در اسرائیل نیز با ارسال نامه ای به کنگره، فریدمن را فردی فاقد صلاحیت برای این منصب دانسته است.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمریکا - فریدمن - حاضران - نامزد - عنوان - اعتراض - اشغالی - صلاحیت - کنگره - فلسطین - اظهارات - داشتند، - سناتورها - اسرائیل - سفارت - رسیدگی - روبرو - ترامپ - دیوید -

نظر شما در مورد : نامزد ترامپ برای سفارت آمریکا در تل‌آویو با اعتراض مواجه شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها