امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 23:15:24

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147837 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 11:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نصرالله: ملت ایران در کنار مظلومان جهان ایستاده اند

مازندمجلس: دبیر کل حزب الله لبنان گفت: انقلاب اسلامی ایران آرزوی مستضعفان جهان را زنده کرد و ملت ایران با تمام توان در کنار مظلومان جهان ایستاده است.
مازندمجلس: سیدحسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان در سالگرد شهادت سید شهدای مقاومت اسلامی، سیدعباس موسوی و شیخ شهدای مقاومت اسلامی شیخ راغب حرب و رهبر جهادی کبیر حاج عماد مغنیه گفت که انقلاب اسلامی ایران، چهره منطقه را تغییر داد و آرزوی مستضعفان و رویاهای پیامبران را محقق کرد و افزود: بر ملت عزیز و فداکار و شریف ایران درود می فرستم، ملتی که با تمام توان در کنار ملت های منطقه، مظلومان، مستضعفان و کسانی که از کرامت و مقدسات و سرزمین هایشان دفاع می کنند، ایستاده است.

نصرالله در ادامه گفت: همه بدانند که چهره واقعی حزب الله و مقاومت شیخ راغب حرب، سید عباس و عماد مغنیه می باشند و تاکید کرد که رهبران شهید چه در زمان زندگی شان و چه پس از شهادت عامل پیروزی حزب الله هستند.

دبیرکل حزب الله در ادامه گفت: امروز زمانی که در مورد پیروزی بزرگ سوریه و پیروزی بر طرح تکفیری آمریکا که هدف آن نابودی ملت، دولت و جنبش های مقاومت در منطقه است، صحبت می کنیم، می‌گویم، شهدا فرماندهان این پیروزی هستند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مقاومت - پیروزی - منطقه - ادامه - مغنیه - مستضعفان - اسلامی - ایستاده - شهادت - شهدای - نصرالله -

مطالب مرتبط با : نصرالله: ملت ایران در کنار مظلومان جهان ایستاده اند
نظر شما در مورد : نصرالله: ملت ایران در کنار مظلومان جهان ایستاده اند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها