مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147859 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 12:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هدیه رهبر انقلاب به هیئت رزمندگان اسلام

مازندمجلس: در آئین اختتامیۀ یازدهمین سوگوارۀ نواها و اشعار آئینی هدیه‌ای از جانب رهبر معظم انقلاب اسلامی به هیئت رزمندگان داده شد.
مازندمجلس:  آئین اختتامیۀ یازدهمین سوگوارۀ نواها و اشعار آئینی با حضور مخبر دزفولی، دبیر شواری عالی انقلاب فرهنگی، علی‌اکبر مداحی مدیر هیئت رزمندگان اسلام، محمد فراهانی رئیس سازمان بسیج مداحان کشور و جمعی از مادحین و شعرای جوان و پیشکسوت کشورمان در تالار ایوان شمس برگزار شد. 

در اواسط این برنامه که اجرای آن را مجید یراق‌بافان بر عهده داشت، مجری از اتفاقی ویژه خبر داد و مخاطبان را به تعجب وا داشت، ناگهان چشم‌ها به یک طرف خیره شد و از درِ ورودی سالن جوانانی دیده شدند که با پرچمی سبز رنگ داشتند به آرامی روی صحنه می‌آمدند. بله، این پرچم حرم امیرالمؤمنین(ع) بود که به این برنامه حال و هوایی دیگر بخشید و چشمان را بار دیگر به چشمه‌ای برای جوشش تبدیل کرد. 

این پرچم روز گذشته از طریق دفتر معظم‌له به سردار حسین نجات برای هدیه به هیئت رزمندگان اسلام واگذار شد و شب گذشته پس پایان آئین اختتامیه فرصتی ایجاد شد تا مخاطبان با نزدیک شدن به پرچم حرم امیرالمؤمنین(ع) خود را به آن متبرک کنند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امیرالمؤمنین - گذشته - مخاطبان - برنامه - رزمندگان - اسلام - انقلاب -

مطالب مرتبط با : هدیه رهبر انقلاب به هیئت رزمندگان اسلام
نظر شما در مورد : هدیه رهبر انقلاب به هیئت رزمندگان اسلام

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها