مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147876 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 13:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سردار رحیمی در گفت و گو با میزان:

سارق مسلح عامل تیراندازی مرگبار به سوی اتوبوس ایرانشهر- شیراز/ تبعه بیگانه کشته شد

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان گفت: با اشراف اطلاعاتی یگان های عملیاتی پلیس، عاملان تیراندازی به اتوبوس مسافربری ایرانشهر- بندرعباس در کمتر از چهار ساعت دستگیر شد.
مازندمجلس: سارق مسلح عامل تیراندازی مرگبار به سوی اتوبوس ایرانشهر- شیراز/ تبعه بیگانه کشته شدسردار حسین رحیمی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،گفت: شب گذشته یک دستگاه اتوبوس که از شهرستان ایرانشهر به مقصد بندرعباس در حال حرکت بوده در 20 کیلومتری منطقه بزمان یک تبعه بیگانه افغانی را به عنوان مسافر سوار می کند که پس از طی مسافتی افرادی ناشناس تعداد سه تیر به سمت اتوبوس شلیک می کنند که این تبعه بیگانه غیر مجاز بر اثر اصابت گلوله جان خود را ازدست می دهد. 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از وقوع این جرم بلافاصله تیم های عملیاتی و یگان های تکاوری پلیس به منطقه اعزام شده و با اشراف اطلاعاتی سرنخ هایی از دخالت یک سارق مسلح در این رابطه به دست می آورند. 
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: یگان های عملیاتی پلیس در یک عملیات غافلگیرانه بامداد امروز این سارق مسلح را به همراه یک تیغه کلاش و مهمات مربوطه دستگیر می کنند. 
سردار رحیمی افزود: کاراگاهان پلیس در ادامه رسیدگی به موضوع چهار سارق دیگر را در این منطقه به همراه یک قبضه سلاح جنگی و چهار دستگاه موتورسیکلت مسروقه و دو دستگاه خودرو دستگیر کردند. 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: برابر بررسی های به عمل آمده و اخذ استعلامات فنی، یکی از این متهمان به جرم معاونت در قتل و حمل مواد مخدر تحت تعقیب مراجع قضایی است و تحقیقات تخصصی از این متهمان ادامه دارد. 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دستگاه - منطقه - بیگانه - انتظامی - رحیمی - اتوبوس - همراه - دستگیر - متهمان - عملیاتی - ادامه - بلوچستان -  فرمانده - سردار - سیستان - ایرانشهر - افزود -

نظر شما در مورد : سارق مسلح عامل تیراندازی مرگبار به سوی اتوبوس ایرانشهر- شیراز/ تبعه بیگانه کشته شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها