مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 147913 -تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 -ساعت : 15:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استفاده از سگ های تجسس در انفجار گاز در زنجان

استفاده از سگ های تجسس در انفجار گاز در زنجان

مازندمجلس: انفجار گاز شهری و فرو ریختن یک ساختمان 2 طبقه در زنجان، نه تنها عوامل اورژانس، آتش نشانی و جمعیت هلال احمر، بلکه 'سزار و آیاز' 2 سگ تجسس این جمعیت را نیز به محل حادثه کشاند.
مازندمجلس: به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، انفجار گاز شهری و فرو ریختن یک ساختمان 2 طبقه در زنجان، نه تنها عوامل اورژانس، آتش نشانی و جمعیت هلال احمر، بلکه 'سزار و آیاز' 2 سگ تجسس این جمعیت را نیز به محل حادثه کشاند.


معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تراکم و انفجار گازشهری یک منزل مسکونی را بطور کامل تخریب و به تعدادی از پلاک های مجاور این خانه و 2 دستگاه خودرو سواری پارک شده در پارکینگ ساختمانهای نزدیک به محل حادثه، آسیب رساند و صدای انفجار همسایگان را وحشت زده کرد.


غفور آقاجانلو در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه حوالی ساعت 8:40 امروز /جمعه/ در کوچه استاد افشارچی واقع در میدان 15 خرداد اتفاق افتاد و عوامل امداد و نجات از جمله نیروهای اعزام شده از جمعیت هلال احمر بلافاصله پس از اطلاع از موضوع به یاری حادثه دیدگان شتافتند.


وی اظهار کرد: با توجه به اینکه آوار ساختمانی که انفجار در آن روی داده بود فرو ریخته و یکی از ساکنان خانه از زیر آوار بیرون کشیده شده بود بنابراین برای حصول اطمینان و اینکه کس دیگری در زیر آوار قرار ندارد، سگ های تجسس نیز به محل حادثه اعزام شدند.


آقاجانلو با بیان اینکه تیم آواربرداری، تیم امدادرسانی و نجات، تیم کمک های اولیه و تخلیه مصدومان و تیم آمار و شناسایی با 2 دستگاه خودرو امدادی و نجات و سه دستگاه آمبولانس در محل حادثه حضور یافتند افزود: در زمان حاضر نیز کار آوار برداری سبک به اتمام رسیده و آوار برداری سنگین نیز درحال انجام است.


وی تصریح کرد: شدت انفجار به حدی بود که این ساختمان تخریب و منازل اطراف نیز آسیب دیدند اما خوشبختانه در زمان حادثه، کسی در طبقه همکف حضور نداشت.
آقاجانلو افزود: با توجه به آسیب دیدگی ساختمان مجاور محل انفجار، سه نفر از ساکنان این خانه نیز که 'مرد، زن و فرزند' بودند مصدوم شده و پس از درمان اولیه توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.


وی یادآور شد: اطلاعات داده شده از سوی همسایه ها باعث شد تا کاوش ها در منزل فرور ریخته با دقت و سرعت بیشتری انجام شود و فرد مدفون شده در میان تلی از خاک و مصالح ساختمانی، بیرون کشیده شده و از مرگ حتمی نجات یابد.

تابناک

110

این اخبار داغ را از دست ندهید:

دستگیری شروری که در 5 شهر از جمله کرمانشاه مخفیگاه داشت / او را می شناسید؟ + عکس

شب حادثه سوار بر تاکسی بهمن بودم / قصد آدم ربایی آن دختر را نداشتم!

چرا پلیس این دختر را از چنگال مادر سنگدل و کثیفش رها کرد؟ / عکس

این زن از ترس آبرو راز خودش و راننده تبهکار را مسکوت گذاشته بود! + عکس

شش برادر پست فطرتی که به دختربچه همسایه رحم نکرده بودند دستگیر شدند + عکس

سگی در ایران از بس گرسنه بود خودش را کشت! + عکس

عمل باورنکردنی عموی ناتنی با دختر برادرش که سبب شد او ازدواج نکند! / عمل زشتی که با پیگیری های پلیس دستگیر شد!

روح دختر مرده در عکس سلفی برادرش ! + عکس


منبع : جام نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انفجار - حادثه - جمعیت - افزود - اینکه - دستگاه - آقاجانلو - عوامل - ساختمان - اولیه - کشیده - بیرون - برداری - برادرش - دستگیر - همسایه - ساکنان - زنجان - امداد - مجاور - خودرو - حادثه، - تخریب - اعزام - ریخته -

نظر شما در مورد : استفاده از سگ های تجسس در انفجار گاز در زنجان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها