دولت روحانی از موفق ترین دولت های ایران است/ ضعف دولت، مدیریت مدیران میانی است/ حمایت همه جانبه از روحانی در انتخابات 96

تاریخ انتشار : دوشنبه 21 فروردین 1396 - ساعت : 13:08

کد مطلب: 151244 چاپ به اشتراگ گذاشتن

قائم مقام شورای عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان شهرستان بابل در گفت و گو با مازندمجلس؛

دولت روحانی از موفق ترین دولت های ایران است/ ضعف دولت، مدیریت مدیران میانی است/ حمایت همه جانبه از روحانی در انتخابات 96

اختصاصی مازندمجلس: قائم مقام شورای عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان شهرستان بابل با بیان اینکه رئیس جمهور بعنوان بالاترین مقام اجرایی کشور حرمت قانونی و شرعی دارد گفت: متاسفانه گاهی حرمتها شکسته می شود و هر جامعه ای که به بزرگان خود نظیر رهبری، مراجع عظام تقلید، نخبگان و فرزانگان و ... احترام نگذارد از برکت و سلامت اخلاقی دور می شود

اختصاصی مازندمجلس: سید مصطفی میرتبار در گفت و گو با مازندمجلس درباره عملکرد دولت یازدهم، اظهار کرد: نیاز است در تعیین میزان موفقیت و توفیق دولت ها در تحقق شعارها و برنامه ها ارائه شده، به پایگاه های اصلی داده های آماری که توسط مراجع رسمی مثل مرکز آمار و بانک مرکزی که متاثر از دولت ها نیست، رجوع کنیم.

 

وی، افزود: با مراجعه به همین مراجع آمارها می بینیم که دولت آقای روحانی کشور را در یک شرایط بسیار بحرانی تحویل گرفت چرا که دولت قبل، دهها هزار میلیارد تومان بدهی به پیمانکاران و بخش های خصوصی در داخل کشور و دهها میلیارد تومان بدهی خارجی داشت.

 

قائم مقام شورای عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان شهرستان بابل، با اشاره به پول های بلوکه شده ایران در دولت قبل، بیان کرد: در آن دولت اجازه هر نوع صادرات از ما گرفته شده بود. حتی به کشتی های کشورهای دیگر حق پرچم داده می شد تا نفت ما را صادر کنند یا حتی در این باره به افراد حقیقی اعتماد شد و بیت المال (نفت) برای فروش در اختیار آن ها قرار می گرفت که نتایج آن را نیز دیدیم.

 

میرتبار، تصریح کرد: ایران از نظر تجاری در شرایطی قرار گرفته بود که با رشد نزولی منفی 6 درصد مواجه شده بود یعنی اقتصاد ما هر سال 6 درصد کوچکتر می شد و این واقعا در شان ملت ایران نبود.

 

وی، با بیان اینکه برای ارزیابی عملکرد دولت عملکرد دولت نیاز به این است که ببینیم دولت در چه شرایطی کشور را تحویل گرفت، گفت: کشور تبدیل به خرابه ای شده بود که دولت در دو سه سال نخست مشغول آواربرداری آن بوده است.

قائم مقام شورای عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان شهرستان بابل، با اظهار اینکه آقای روحانی با آگاهی پا به عرصه میدان گذاشت، بیان کرد: نیاز است قبل از قضاوت، شرایط و فشارها و تنگناهای موجود بر دولت را در نظر بگیریم.

 میرتبار، افزود: متوقف شدن در عدم عملکرد یا موفقیت دولت های گذشته را نمی پسندم   چرا که متوقف شدن در گذشته دردی را دوا نمی کند. همه ما با علم به شرایط وخیم کشور پا به عرصه گذاشتیم و باید تلاش کنیم کشور را در مدار توسعه و عقلانیت تثبیت کنیم.

 

وی، با بیان اینکه برخی دلسوزان کشور، از خطر روی کار آمدن پوپولیسم در انتخابات آینده حرف می زنند و نگرانی هایی از این دست دارند، گفت: من اعتقاد دارم آن چیزی که دولت آقای روحانی را تهدید می کند ضعف مدیریت مدیران میانی جامعه است و دولت آینده اگر می خواهد موفق شود باید تغییرات اساسی در این زمینه اعمال کند.

 

قائم مقام شورای عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان شهرستان بابل، تصریح کرد: بالا بودن سن مدیران، بخصوص مدیران رده های اجرایی کشور از نقاط ضعف این دولت است و کادرسازی مناسب بین نیروهایی که به این کار و جریان اعتقاد دارند، صورت نگرفته است که امیدواریم در ادامه با پیروزی در انتخابات بعدی صورت گیرد.

 

میرتبار، با بیان اینکه دولت در عرصه بین المللی و در شاخص های کلان اقتصادی مثل توسعه و رشد اقتصادی، مهار تورم بسیار خوب عمل کرده است، افزود: در زمینه خروج از رکود گام های اساسی و زیربنایی برداشته شد که آثار آن به تدریج قابل مشاهده خواهد بود.

وی، تصریح کرد:  سیاست و برنامه ما در خصوص عملکرد دولت آقای روحانی در استان مازندران سیاست اتحاد- انتقاد بود یعنی اتحاد را با صدای بلند و رسا اعلام نموده ولی انتقادها را بسیار منطقی در بستر عقلانیت و انصاف و دورن تشکیلاتی و درون گروهی مطرح کردیم و از سیاه نمایی و زیرپا گذاشتن اخلاق پرهیز کردیم. متاسفانه حد مرزی بین اخلاق و سیاه نمایی در کشور وجود ندارد شاخص ما در بحث انتقاد، بیانات رهبری فرزانه هست که انتقاد دلسوزانه همیشه سازنده است و نباید به بهانه انتقاد حدود اخلاقیات شکسته شود.

 

قائم مقام شورای عالی سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان شهرستان بابل، ادامه داد: رئیس جمهور بعنوان بالاترین مقام اجرایی کشور حرمت قانونی و شرعی دارد گفت: متاسفانه گاهی حرمتها شکسته می شود و هر جامعه ای که به بزرگان خود نظیر رهبری، مراجع عظام تقلید، نخبگان و فرزانگان و ... احترام نگذارد از برکت و  سلامت اخلاقی دور می شود. البته حرمت نگه داشتن به معنای عدم بیان ضعف ها و انتقادها نیست اما شیوه بیان و نحوه گفتار اهمیت فراوانی دارد.

 

میرتبار، با بیان اینکه آقای روحانی در نگاه کلی یکی از موفق ترین دولت های سالهای اخیر بوده که توانسته کشور را در مدار آرامش و عقلانیت قرار دهد، افزود: بزرگترین دستاورد و نقطه درخشان دولت روحانی، برجام است که تا سالهای سال، آیندگان باید درباره آن بنویسند. چرا که غنی سازی که از لحاظ شرعی و ملی، حق مسلم ما بود از نظر حقوق و جامعه بین المللی  نیز به رسمیت شناخته شد و اکنون جزو کشورهایی شدیم که به لحاظ قانونی و رسمی حق فعالیت های هسته ای صلح آمیز داریم و از منشور 7 ملل متحد که به ناحق ما را تهدیدی برای صلح و امنیت جهان معرفی می کردند، خارج شدیم.

 

وی، تصریح کرد: سیاست اتحاد- انتقاد، برنامه ما در طول خدمت 4 ساله آقای روحانی بود که برای بهبود اوضاع صورت می گرفت اما اکنون با نزدیکی ایام انتخابات سیاست ما صرفا حمایت همه جانبه از دولت تدبیر و امید خواهد بود تا در انتخبات آینده هم ایشان را پیروز میدان ببینیم.

نویسنده :

برچسب ها : #سید مصطفی میرتبار


دولت روحانی از موفق ترین دولت های ایران است/ ضعف دولت، مدیریت مدیران میانی است/ حمایت همه جانبه از روحانی در انتخابات 96

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دولت روحانی از موفق ترین دولت های ایران است/ ضعف دولت، مدیریت مدیران میانی است/ حمایت همه جانبه از روحانی در انتخابات 96


X https://sport45.site/